reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Uda się niedługo 😘A ich jak tylko się da postaraj się unikać. Po co się denerwować
No tak jak Łukasz mowi ze za chwile. Ale musimu tyle przejsc a @Laurka2019 pisala ledwo trafi do dziurki i juz. Moi sasiedzi zrobili to zeby dostac kolejnie 500+. Ona ukonczyla jakas tam szkole zawodowa on pracuje od rana do wiczora i dla nich to pincet jest jak by Pana Boga za nogi zlapali ;( Tak jest na wsi...
Mnie bardziej interesuje @fredka84 jutrzejsza beta. O ktorej wyniki?
 
Ja mam tak samo jak koleżanka z pracy powiedziała ze jest w ciąży to całą droge z pracy do domu plakalam a pod samym domem uderzylam autem w barierke😭
hehehehe wiesz tez mam ochote w cos uderzyc 😍 ale mi poprawilas humor. Niestety Łukasz chyba tego nie rozumie. Nie odzywamy sie i poscielil sobie na dole. Chyba przesadzilam :dry:
 
Ale sie poklocilam z Łukaszem. Jak NIGDY!!! Moja bratowa oswiadczyla publicznie ze jest w ciazy... Ałajjjj to boli... Tescie szaleja z radosci.DOSŁOWNIE. Jak mam sobie dac z tym rade... Nikt poza ŁŁukaszem nawet na mnie nie zwrocil uwagi. Ja chyba oszaleje...
Kochana wiem ze takie sytuacje nas dobijaja 😭ja mam tak samo ale niestety takie jest zycie i koło nas ciagle beda sie pojawiać kobiety w ciąży. Musimy to przegryzc po prostu. Dac sobie czas . Ochłonąć. I ty doczekasz sie swojego maleństwa ❤zobaczysz😘
 
Ale sie poklocilam z Łukaszem. Jak NIGDY!!! Moja bratowa oswiadczyla publicznie ze jest w ciazy... Ałajjjj to boli... Tescie szaleja z radosci.DOSŁOWNIE. Jak mam sobie dac z tym rade... Nikt poza ŁŁukaszem nawet na mnie nie zwrocil uwagi. Ja chyba oszaleje...
To są ciężkie sytuacje, ale niestety nieuniknione. Każda chyba wie, co czułaś. To boli, mimo ze tak dużo szczęścia i powodzenia życzymy tej osobie.
No cóż, banalne co napisze- trzymaj się i nie kłóć, Łukasz tu niczemu winny, nikt nie jest winny! Bo to przecież radość, choć przykra dla Ciebie, dla każdej z nas... to jego siostra, wiec się pewnie cieszy. Wy tez będziecie mieć taka okazje. Mamy po tyle samo lat, Kochana, wszystko przed nami!!!😘
 
Oj bidulko, wiem jak się czujesz [emoji22]. Tak samo bym zareagowała, bo to jednak duży cios. A ona mogła powiadomić rodzinę tak uroczyście ale bez Was. No trzeba mieć choć trochę wyczucia, co za krowa [emoji849] Moja kumpela z biura wczoraj urodziła, a reszta dziewczyn już mi gada że trzeba ją zaraz odwiedzić... Kuźwa nie dam rady i nie wiem jak się wymigam[emoji22]
Przytulam mocno [emoji8]. Moje psiury też [emoji8]
Tak meza rodzina. Troche dzisiaj probowalismy nadrobic. I bez sensu... Dobrze ze mam swoje psiury. Łukasz sie tym razem nie sprawdzil. No ale trodno zeby razem ze mna szlochał :-D Juz mi lepiej.
 
To są ciężkie sytuacje, ale niestety nieuniknione. Każda chyba wie, co czułaś. To boli, mimo ze tak dużo szczęścia i powodzenia życzymy tej osobie.
No cóż, banalne co napisze- trzymaj się i nie kłóć, Łukasz tu niczemu winny, nikt nie jest winny! Bo to przecież radość, choć przykra dla Ciebie, dla każdej z nas... to jego siostra, wiec się pewnie cieszy. Wy tez będziecie mieć taka okazje. Mamy po tyle samo lat, Kochana, wszystko przed nami!!!😘
No masz racje NIE UNIKNIONE. Samo zycie. Poczulam sie jak w sytuacji gdzie sa dwie kostki czekolady a chetnycj 3! I jak czestujaTY wyciagasz reke ale juz zabrakło😵 No i musisz zgrywac aktoreczke ;)
 
reklama
Do góry