reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gotadora leze i czekam na jakies znaki od maluchów :-D narazie cisza , a od dzis do 2 lutego tez jestem niestety bez mężusia, więc możemy sobie przybic 5tke ;-) a kiedy twój M wraca? ty od piątku stymulka już no nie ??:szok:
Dziewczynki posłuchajcie tego kawałka, ja go uwielbiam ...
Labrinth feat. Emeli Sande - Beneath Your Beautiful - YouTube

tak, od piątku zacznę, teraz wieczorami nienajlepiej się czuje, wczoraj znowu ten okropny ból głowy i doszły mdłości, ale w dzień na szczęście good :-) M ma dojechać na 27go, i na tę datę umówiliśmy się z panią dr,że M dojedzie więc punkcja ma wypaść w tym terminie , pozatym mam plamienia, ovuastan mi się skończył i dr uprzedzała,żebym się tym nie martwiła, ale weź i się nie martw ...

śliczna piosenka :-)
 
reklama
Gotadora ja tez mialam plamienia przy ovulastanie nawet dzień przed wzieciem ostatniej tabletki i zglupialam czy to juz @?? plamieni a byly jakies 3 dni i czartego przylazla...To twoja dr planuje 8 dni stymulki ? ciezko tak to zaplanowac bo bardzo czesto przedluza sie do 10 a nawet i wiecej, zalezy jak beda rosly pecholki i E2 ale M zostanie chyba troche dluzej co?
 
Aduś :-) mój M będzie musiał zostać jak długo trzeba będzie, ale martwie się,że nie będzie mógł zostać aż do transferu, bo to będzie kolejne pięć dni, a bez niego w tej Anglii to żyć nie mogą, tzn brak odpowiedzialnych osób, którym można zaufać dając im jakąś pracę do zrobienia, po każdej nieobecności ma przykre niespodzianki , no ale cóż zobaczymy jak to będzie, wolałabym aby był, bo ciężko mi będzie samej jechać tyle km, a powinno się przeciesz odpoczywać
 
Gotadora, ja na pierwszym transferze tez sama bylam, to nic takiego, gorzej zebys jechala taki kawal, powinnas zostac na noc w trójmieście i jechac następnego dnia co najwyzej, a nie masz kogos z twoich okolic kto by z Toba przyjechal i wrocil?
 
Agapl – Tak, staram się stosować dietę wysokobiałkową, na orzeszki i morele nie mogę patrzeć, ale jem na siłę, po kilka(naście) dziennie…
Madzialenak – posłuchałam Twojej rady, zaczęłam pić dużo wody i rzeczywiście dziś trochę lepiej :-) Ginekolog mi mówiła co prawda, że trzeba pić, ale jakoś nie skojarzyłam, że może faktycznie za mało piję. Dzięki kochana! Zdrowiej nam szybciutko i dbaj o siebie i maleństwo!
Kinga – powodzenia 25 :-)
Kaska – trzymam kciuki za pierwsze podejście! :-)
Aduś – jakie plasterki przyklejałaś? Bo ja nic nie wiem o plasterkach. Leż dziś i odpoczywaj – ja dużo śpię, nie mogę się powstrzymać – chyba ta luteina tak na mnie wpływa. Chyba wyrzucę wagę po tej „kuracji”. Moje wszystkie oznaki to skutki uboczne tych lekarstw, które biorę – tak jak Ty, mam ich pełną reklamówkę… Tak mi kazali testować – wiem, że późno, ale może to wynika z tego, że miałam podane 2-dniowe zarodki… Trzymam kciuki za Twoje testowanko - &&&&&&&&&&
Gotadora – to też trzymam kciuki za procedurę – mam nadzieję, że rozwiąże się pomyślnie z M. i z dojazdem.

Powiem Wam szczerze, że mam lekko depresyjny nastrój, jestem rozdrażniona i w ogóle… Jestem na dodatek nastawiona, że się nie uda… Chyba po tylu latach sama nie wierzę, a może tak boję się porażki, że wolę się na nią przygotować od początku… I nic nie mogę na to poradzić…
 
Kinga ja też leczę sie u dr G :) Od samego początku przekonałam się do dr i Invimedu.
Madzialenak dobrze, ze już lepiej się czujesz. Odpoczywaj kochana i z dala od zarazków.
Pingwinek, Aduś Wy też ładnie w łóżeczkach sie wylegujcie :) Pingwinku, proszę o pozytywne myślenie!!! UDA SIE WAM! Przeciez Wy już jesteście Mamusiami :tak:
Mi jeszcze zostały trzy zastrzyki Gonapeptylu, w środę wizyta i zobaczymy co dalej... Czy Wy już po gonapeptylu zaczynałyscie stymulacje? Co brałyscie i ile?
 
pingwinek moze twoja sennosc to skutek relanium, bierzesz jeszcze? plasterki nakleja sie zwykłe, na brzuszek na szczescie zeby maluchy sie tez przykleily :tak: rozumiem doskonale co czujesz, nie chcesz sie nastawiac zeby sie nie rozczarowac. ja takie rozczarowanie przechodzilam ostatnio i uczucie okropne!! i tez dlatego wole sie nie nastawiac zbyt pewnie mimo iz blastki tym razem są idealnej klasy... mimo to strach przed porazka jest ogromny!!! jednak troche pociesza mnie to ze mam juz 4 mrozaczki w razie porazki, Ty przeciez tez wiec moze to pomoze zeby mniej sie stresowac ;-)
 
reklama
Do góry