reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czytam Was dziewczyny i bardzo Wam kibicuję na wszystkich waszych etapach :-)
Miliaa, rozumiem, sama też na razie ograniczę podróże – może się kiedyś spotkamy jak się już zrobi spokojniej :-)
Agapl – trzymam kciuki za super efekt stymulki
Madzialenak – co u Ciebie?
Kwiatuszek – trzymam kciuki za kupca autka!
Darii – powodzenia w nowej klinice :-)
Gotadora – która piosenka Michaela Jacksona ma takie basy? J Jak Ci idą zastrzyki?
Oskaa - gratuluję odwagi we wbiciu igły!
Kaska- czekam i trzymam kciuki za wyniki!
Benle – powodzenia w rozkręcaniu działalności, życzę wielu niemarudnych i szybko płacących klientów :)
Lawendowy_sen, nie przejmuj się dyrektorką, bywają takie wredne osobniki na świecie, ale jeśli mają wszędzie plecy to dużo się nie zdziała... Najlepiej przejść gdzieś indziej, odetchniesz pełną piersią... Zamknięcie jednego rozdziału otwiera nowy - może dużo lepszy rozdział w życiu.
Aduś - za Ciebie jutro szczególnie trzymam kciukasy, będzie dobrze na pewno! Sypię dużo czarodziejskiego bobaskowego pyłu :D
Ja źle się dziś czuję, źle znoszę te hormony - dziś boli brzuch, musiałam wziąć Nospę Forte, wydęło mi strasznie i tak mi jakoś wszędzie źle :((((((( Nie mogę sobie znaleźć miejsca...
Pozdrawiam Wam cieplutko kochane i będę wpadać, ale przez te pierwsze dni chcę ograniczyć pole magnetyczne komputera...
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziękuje Pingwinek, MJ to mam taką jedną best of :-) zastrzyki okej, jutro następny, coraz bliżej piątku .... odpoczywaj jak najwięcej i masz rację z trzymaniem się od kompa dalej, lepiej dmuchac na zimne, bo nigdy nie wiadomo jakie to ma działanie, a na pewno jakieś ma

dobranoc kobietki :-)
 
Witam Was dziewczynki!
Czytam Was jak tylko znajdę chwilę na kompa i kibicuję każdej z osobna!! Trochę jeszcze muszę się doszkolić bo nie do końca pamiętam na którym jesteście etapie. Ja jestem po pierwszym domowym zastrzyku, dzisiaj kolejny. Nie wiem czy to ma związek z zastrzykiem ale strasznie wczoraj kuło mnie podbrzusze, wzięłam no-spe i spać chyba pomogło bo nic nie czuję.
Czekam do Czwartku i może już na pierwszym USG będzie wiadomo czy coś się ruszyło w "dobrym kierunku" ;)Oby!
Był u nas Ksiądz na Kolędzie i zostawił nam śliczny obrazek dla dziecka by w końcu się udało go mieć.. Zapewne nie pochwaliłby In vitro ale trudno. Wierzę, że jak zabiorę go ze sobą to wszystko się uda!
Trzymam kciuki również za Was i pozdrawiam serdecznie!! ;-)
 
Dzien dobry Wszystkim :-)

Adus, trzymam kciuki. Bedziesz kolejna ze starej grupy , ktorej sie uda. WIerze w to mocno!!!! Teraz najwazniejszy relaxxxx i pozytywne myslenie. Trzymam mocno, mocno kciuki!!!!!:-)

Kaska, za Ciebie oczywiscei kciuki rowniez zacisniete!!!! Czekam na wynik razem z Toba :tak:

Gotadora, mysle ,ze spacery z pieskiem nie zaszkodza a powietrze moze tylko pomoc. Najwazniejsze,zeby Twoja ksiezniczka nie szarpala smyczy i zeby to byl relaksujacy spacer.

Lawendowy, zal mi dzieci z ktorymi pracujesz. Gdy przez babsztyla jadowitego odejdziesz z obecnej pracy, to one stana sie ofiara bo straca wspaniala nauczycielke. A dyrektorka pozbawiona jest profesjonalizmu i powolania. Nie kieruje sie dobrem placowki i dzieci. Nie zdziwilabym sie, gdyby miala kogos na Twoje stanowisko dlatego rzuca ci wiecznie klody pod nogi. Zakompleksiony babol co dowartosciiowuje sie wykorzystujac wyzsze stanowisko.:wściekła/y:

Benle, trzymam kciuki za nowe wyzwanie i zycze szybkiego powrotu do zdrowa,ktore otworzy ci furtke na byce w ciazy ;-)

Pingwinek
,odpoczywaj i zycze by czas szybko zlecial do betki. Stosujesz zalecana tutaj diete wysokobialkowa??? Morele, orzeszki itd.????

DOmat, niech jajeczka ladnie rosna. Do czwartku jeszcze duzo czasu. Zdaza Cie milo zaskoczyc. Bolace jajniki wskazuja na to,ze pecherzyki ladnie sie rozwijaja. Bedzie dobrze!!! Mysl pozytywnie.

Zycze milego, bialego i slonecznego dnia :-)
 
Aduś jestem z Tobą od samego rana!
Kaśka o której wyniki?
A ja korzystając, ze weekend i wolne szperam po necie...szukam info o odżywianiu przed i po ivf... Czy Wy korzystałyscie z jakiejs specjalnej diety?
Znalazłam, ze przy wyciszaniu to tylko pić min 2l wody dziennie a dopiero przy stymulacji dorzucić jeszcze odpowiednie odżywianie a co po ivf?
I co z tymi kosmetykami i zapachami?? W dniu ivf nie używać?
 
Życzę Wam udanej soboty. Odpoczywajcie i relaksujcie się.
Może spacer? Dobra książka, czy film? A może po prostu błogie "nic nie robienie"?

U mnie śnieg sypie bezlitośnie. Widok przez okno przepiękny. Aż mi się chce ponownie Świąt Bożego Narodzenia - takich prawdziwych, białych i zimnych na zewnątrz, a gorących w środku, w sercu.

Trzymajcie się ciepło babeczki.
Aduś, myślę o Tobie i zaciskam kciuki. Akurat o 12 będę na fotelu dentystycznym, ale kciuków nie puszczę ;)

Kaska, czekam z niecierpliwością na wysoki wyniki bety. Za Ciebie też trzymam kciuki :-)

282830_456307041101429_2065341213_n.jpg
 
dziękuje Ci Lawendowy Sen :-) i Agapl :-) sobota z takimi życzeniami musi być udana :-) u nas też pada już od wczoraj, ja czekam aż może ktoś do mnie zajrzy do sklepu :blink: potem do babci, która rozchorowała się, a mój teść pojechał z moim M, bo i on się rozchorował, więc nie chcieliśmy go samego puścić, więc zaglądam do babci, bidulka i ją takie przeziębienie wzięło. Alma mi się wczoraj skaleczyła na spacerze, vet obejrzał łapkę, zabandarzował, dziś sama zdjęła sobie opatrunek, ale po spacerze znowu jej leciało, akurat w jakieś bardzo ukrwione miejsce trafiło, na szczęście okazało się,ze łatwo się spiera, bo umorusała wszystko co mogła wczoraj ( na zewnątrz nie leciała krew, bo zimno, do domu ją wpuściłam a sama wyszłam samochód odśnieżać, a gdy otworzyłam drzwi to normalnie wielka czerwona niespodzianka, oj narobiła mi strachu)

Oskaa wskazana jest dieta wysokobiałkowa, dużo wody - co więcej? witaminy, orzechy, morele, czerwone wino ...

i ja życzę wszystkim udanej soboty :-) kciuki trzymam &&&&&& Aduś :-) Kaśka :-) &&&&&&&
 
Cześć Dziewczynki

Aduś kciuki zaciśnięte, od dzisiaj powtarzaj sobie "jestem w ciąży", mów do maluszków, głaskaj brzuszek. Ja tak robiłam i mi pomogło.

Kaśka życzę pozytywnej bety, co najmniej 2 cyfrowej :tak:

Pingwinek
dziękuję, że pytasz :-) U mnie wszystko ok, codziennie pobolewa mnie z lewej strony więc muszę brać nospę. Mało się ostatnio udzielam ale to z braku czasu, codziennie praca, po pracy obiad i kładę się odpocząć i pospać :-). Przez tą wczorajszą śnieżycę wracałam do domu 1 h i 40 min. gdzie normalnie taka droga 19 km przez miasto zajmuje mi 40 minut. Wczorajsza moja prędkość nie przekraczała 40 km/h, ale najważniejsze, że dojechałam cala i zdrowa. Cały czas Was czytam i wiem co u każdej słychać :tak:. Jak już będę na L4 to będę miała więcej czasu.
A Ty Pingwinku dużo odpoczywaj i pij dużo wody. Z dnia na dzień będzie coraz lepiej.

Agapl, Gotadora jak super, że i Wy niedługo zaczynacie :-)

Lawendowy Sen mam nadzieję, że w końcu znajdziesz pracę w szkole, w której będziesz szanowana. Należy Ci się bo jesteś bardzo dobrym człowiekiem z ciepłym ♥. Powodzenia u dentysty, niech Cię za bardzo nie wymęczy.

Benle życzę Ci, aby Twoja firma jak najszybciej zarabiała dużo $$ Martwi mnie troszkę Twoje zdrowie, ale Ty jesteś silna babka i już niedługo wrócisz po swoje maluszki :tak:

Miliaa wg mnie FT4 masz za niskie bo powinno wynosić min. 16. Zrobiłam w czwartek badania i mam TSH - 2,43 a FT4 - 18,46. Biorę dawkę eutfyroxu 100. Nie masz powodów do zmartwień bo endokrynolog włączy Ci euthyrox i w moment poprawisz wyniki :tak:
Co do progesteronu to sama sobie zwiększyłam luteinę do 3x7 tabletek i całe szczęście bo mój dr nic sobie nie robił z moich wyników. Wg doktora powinnam nadal brać tylko 3x 4 tabletki. Teraz mam wynik 36,44 ng/ml. Progesteron jest bardzo ważny w ciąży bo jak będzie za mały to można nie donosić ciąży.


MIŁEGO DNIA DZIEWUSZKI !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry