reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niech wyjedzie na próbę tylko nie zniechęcajcie się po 3 miesiącach albo jeszcze szybciej. Trochę tęsknoty też nie zaszkodzi.. Jeśli będzie pracował rotacyjnie to nie będzie najgorzej. Tak głównie w Norwegii się da..
Mam taka nadzieję,że ta tęsknota nas jeszcze bardziej wzmocni ;) i tak po cichu liczę,ze jak przynajmniej na początku skupimy się na tej pracy to nie bedzie mi mieli czasu się ciagle zamartwiac staraniami.. Mamy czas się przygotować. Okres wypowiedzenia to będzie czas na poukładane sobie trochę w głowach;)
 
A transfer miałaś w tym samym cyklu czy w kolejnym?
18dc cyklu ( 18 dzień brania antyków) wizyta i od tego dnia już dostałam pierwszy zastrzyk gonapeptylu. Za dwa dni dostałam okres, i tak właśnie lekarz wyliczal. Następna wizyta 12 dzień brania gonapeptylu czyli mój 10dc i badanie LH E2 i progesteron. Wszystko miałam niziutko czyli tak jak powinno być na gonapeptylu więc od tego dnia od razu zaczęłam zastrzyki do stymulacji, stymulacja moja trwała teraz trochę dłużej bo 11dni zastrzykow czyli wychodzi że punkcje miałam jakoś w 23 dc[emoji2356]
Miałam 12 komórek, 10 dojrzałych i z tego mamy 6 blastek.
 
Jeju całe forum koziorożcow???
@bazylia128 jak tam Twój dzień? Krolowalo wino czy coś innego ;) ?
hehehehe trzymam sie bez alko. Nic ani kropli i wiesz jak było dzisiaj wspaniale ❤ Dzien napewno bedzie nalezał do jednych z moich ulubionych w życiu ;) Tyle zyczeń, niespodzianek, miłości od rodziny i znajomych i oczywiście od Was :) No i wogole jestem jakas taka spokojna :biggrin2: dooobrze nastawiona :) Bedziemy walczyć :biggrin2:
Dzisiaj byłam rano pobiegac po parku, usiadłam na chwile na laweczce słuchałam Julie Cruise Falling - uwielbiam, słonko tak ładnie świeciło, i pomyslalam sobie ze bede długo pamietac ta chwile :) Aprzeciez nic takiego sie nie wydarzyło - tylko urodzinki ;)
 
Dziewczyny tak sobie siedzę i myślę, może któraś doświadczyła podobnego problemu to proszę napiscie mi. Jutro idę zrobić betę jestem 11 dni po transferze. Nie miałam zadnego plemienia jedyne co to bol brzucha kilka dni raz mocniejsze raz slabsze przy tym towarzyszyły mi wybuchy gorąca i zimna. Jest możliwość że beta pokaże brak ciąży A miesiączki nadal brak ???
 
Dziewczyny tak sobie siedzę i myślę, może któraś doświadczyła podobnego problemu to proszę napiscie mi. Jutro idę zrobić betę jestem 11 dni po transferze. Nie miałam zadnego plemienia jedyne co to bol brzucha kilka dni raz mocniejsze raz slabsze przy tym towarzyszyły mi wybuchy gorąca i zimna. Jest możliwość że beta pokaże brak ciąży A miesiączki nadal brak ???
Jest oczywiście taka mozliwość. Niestety musisz byc przygotowana na wszystko. Niektore dziewczyny dostają @ nawet podczas brania leków, a inne dopiero po odstawieniu. Tak jak dziewczyny pisza nie mysl o objawach bo one moga być rożne ale ja ze swojego doświadczenia wiem ze jak mialam bole podbrzusza, plecow to beta byla pozytywna. Raz tylko nie mialam nic i wtedy była beta 0,1. Wytrzymaj jeszcze troszke jak jestes 11 dpt to jutro powinno sie wszystko rozstrzygnąć. Bardzo długo czekałaś. Rozumiem ze takie zalecenia z kliniki? A miałeas transferowany 3 czy 5 dniowy zarodek? My nigdy nie czekamy tak długo :) Ja raz wytrzymalam do 10 dpt. Ty w tym dniu powinnas juz miec conajmniej dwucyfrową betę. Trzymamy ✊ ✊ ✊
 
reklama
Jest oczywiście taka mozliwość. Niestety musisz byc przygotowana na wszystko. Niektore dziewczyny dostają @ nawet podczas brania leków, a inne dopiero po odstawieniu. Tak jak dziewczyny pisza nie mysl o objawach bo one moga być rożne ale ja ze swojego doświadczenia wiem ze jak mialam bole podbrzusza, plecow to beta byla pozytywna. Raz tylko nie mialam nic i wtedy była beta 0,1. Wytrzymaj jeszcze troszke jak jestes 11 dpt to jutro powinno sie wszystko rozstrzygnąć. Bardzo długo czekałaś. Rozumiem ze takie zalecenia z kliniki? A miałeas transferowany 3 czy 5 dniowy zarodek? My nigdy nie czekamy tak długo :) Ja raz wytrzymalam do 10 dpt. Ty w tym dniu powinnas juz miec conajmniej dwucyfrową betę. Trzymamy ✊ ✊ ✊
6 dniowy , blastocysta 5AA - tak takie zalecenia z kliniki. A dokładnie 12 dni miałam odczekać ale jutro 11 i Misz już zrobić bo wariuje. I co zauważyłam, jak zbliża się godizna tabletki na wieczór czy z rana czuje narastające kłócia, wezmę i mija ... W ciągu dnia kilka razy zakuje brzuch i tyle. Plecy zero...
 
Do góry