reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
gotadora...a glowa cię boli jak się wyciszasz? Co teraz bierzesz? Bo mnie też bolała głowa jak brałam gonapeptyl i musialam go zamienić na inny lek w podwójnej dawce, bo jakiś hormon nie chciał się obniżyć... Chyba o fsh chodziło, ale pewna nie jestem. Potem bylo ok :)
tak, gonapeptyl ... poprzednio też go miałam, ale nie pamiętam żebym się źle czuła, tak właściwie to nie pamiętam nawet pierwszego zastrzyku, a może się źle czułam i nie pamiętam ... wtedy było codziennie, teraz co drugi dzień
 
Pingwinek, kciuki zaciśnięte!!!!


stylowi_pl_dziecko_731614.jpg
 
reklama
Witam i miłego dnia życzę :)

Gotadora - dzisiaj samopoczucie niebo lepiej. A co tam u Ciebie dzisiaj? Ja wczoraj miałam lekki kryzys, ale z innego powodu niż starania o maluszka. Mój kochany tatuś doprowadził mnie do białej gorączki i aż się m. przy okazji oberwało. Ale za to przekonałam się jeszcze bardziej, że na m. mogę polegać. A to bardzo duży plus.
No, a tak poza tym mam nadzieję, że w piątek w końcu się umówię do lekarza na 25 stycznia.

Pingwinek - kciuki za Twój transfer :)

Aduś
- daj znać co tam z Twoimi komóreczkami, bo tu niecierpliwie czekamy na wieści.
 
Do góry