reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
gotadora...a glowa cię boli jak się wyciszasz? Co teraz bierzesz? Bo mnie też bolała głowa jak brałam gonapeptyl i musialam go zamienić na inny lek w podwójnej dawce, bo jakiś hormon nie chciał się obniżyć... Chyba o fsh chodziło, ale pewna nie jestem. Potem bylo ok :)
 
Ostatnia edycja:
gatadora-biedactwo, ból głowy strasznie męczy. Trzymaj się dzielnie. A może plastry chłodzące APAP ICE przyniosą ulgę??? są całkowicie bezpieczne. Zmiany hormonalne mogą wywoływać migreny, a te zastrzyki to przecież bomby hormonalne. Rozbroiło mnie jednak Twoje podejście do sprawy. Niesamowicie pozytywne, jeśli się nie ma wpływu-trzeba polubić. Lubię ludzi z takim nastawieniem do życia!!!
 
Lawendowy dziękuje, teraz trochę lepiej ale rano miałam kryzys :no: mdłości, ból brzucha taki że nie mogłam chodzić, aż skontaktowałam się z kliniką i dr kazał wziąć dostinex i powiedział że jak dolegliwości nie ustaną to w sobote rano badania krwi i zależnie od wyników transfer :-(ale jak to usłyszałam to już mi lepiej i nie zamierzam odstępować od transferu, dr mówił że jak samopoczucie będzie dobre można podchodzić do transferu spokojnie
Jutro po 16 wiadomość z labo , aż się trzęsę na samą myśl :-(
 
Dziewczyny jak to jest z tym dostinexem? nie zaszkodzi przed transferem? to prawda że lekka hiperka pomaga w zagnieżdżeniu?
 
Adus...tak, dostinex jest zupelnie bezpieczny przed transferem, nie musisz się stresować. Z reszta twój lekarz przeciez wie co robi :)
Co do hiperki i zagnieżdżania to juz pisałam wcześniej, ale to tylko moje osobiste obserwacje :)
Ciąża napędza hiperke a hiperka ciążę :)
 
Aduś, ​mam nadzieję, że dolegliwości będą odpuszczały. Wiem, jak się czujesz, bo też przez to przechodziłam i tez brałam dostinex.
Gdyby jednak, odpukać w niemalowane (głowa puk, puk:-)), będziesz nadal źle się czuć, to może warto przełożyć transfer?!
Ale skoro mówisz, że już Ci lepepiej, to masz rację, nie odpuszczaj transferu.
A jutro z labo zadzwonią z dobrymi wieściami. Zobaczysz:-)
 
reklama
Lawendowy, miliaa dziękuje kochane! uciekam poleżeć może brzuch zmaleje wreszcie:-p juz za niecale 4 dni maluchy będą ze mną i wtedy to będę leżeć plackiem przez conajmniej 3 dni :szok: Wyczytałam gdzieś że w stanach jest teoria że blastuś zagnieżdża się w ciągu pierwszych 48 h po transferze i tam zalecają leżenie przez ten czas i chodzenie tylko do ubikacji :szok: nie źle co?? a tam to chyba głównie blastki się podaje
Buziaki dziewczęta;-)
 
Do góry