reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A co decyduje o podejściu na cyklu naturalnym? Powtarzalność owulacji?
Ja teraz podchodzę na cyklu naturalnym, ale biorę zastrzyki gonal f od 3 dnia cyklu, 50u, a w lodowce jeszcze leży ovitrelle 🤣, ja w tej całej procedurze jestem jeszcze zielona, bo to moje początki i niektórych określeń o których piszecie tutaj nawet nie rozumie 🤭🙈.
W każdym bądź razie, lekarz powiedział, ze podchodzimy na cyklu naturalnym. Najpierw wypytał mnie czy mam regularne miesiączki, ile trwają itd. U mnie praktycznie wszystko jest jak w zegarku, wiec myśle ze chyba decyduje regularność cykli?
 
Nooo dużo nas teraz będzie 😁 zawsze raźniej 😀
Ile czasu masz brać tabletki? Ja mam brać 14 dni antykoncepcje i później dwa tygodnie zastrzyki (chyba😅) to moje pierwsze podejście i nie wiem czy dobrze zrozumiałam, muszę dopytać dokładnie 20-tego mam wizytę ☺️
Dr powiedzial ze mam sie umowic na wizyte startowa 18-20 dc . Wtedy doda zastrzyki i bedzie oczekiwanie na okres i startujemy ze stymulacja. To moje 3 ivf. Zmienilismy klinike i teraz leczymy sie w novum. Zmiane moge zawdzieczac dziewczynom z tego forum to one doradzily mi co mam zrobic, mam nadzieję ze wyjdzie nam to na dobre ;)
 
Dziewczyny!!nadal nie mogę uwierzyć i poplakuje.. Udało się! Oba serduszka bija.. Strach nadal jest bo do 12 tyg daleka droga.. Ale przedstawiam wam nasze małe szczęścia ❤️ cuda się zdarzają warto walczyć to się naprawdę udaje!!
Gratulacje!!! Pewnie cudowne uczucie zobaczyć kropki na usg❤️ Miałaś transferowane dwa od razu czy się podzieliły? Ja miałam dwa ale moja beta w 10dpt była jakieś 350 wiec nie wiem czy dobra na dwójkę czy tylko jeden się przyjął (porównując twoj wynik)... w poniedziałek mam wizytę, będę wtedy 21dpt i jestem ciekawa czy już coś będzie wiadomo i czy wyjdzie mi na usg jak wyglada sytuacja ✊
 
Za szybko pewnie wstrzyknęłas, ale nie szkodzi, rozejdzie się, trzeba przyłożyć wacik mocno nasączony alkoholem i ucisnąć delikatnie chwile, wtedy się szybciej rozchodzi 😛
Ja Was jakiś cZas temu pytałam czy prolutex tak mocno wszystkich boli, teraz 6 tydzień już wstrzykuje i idzie mechanicznie, chyba organizm się przyzwyczaił i nie stawia oporu 😂
 
reklama
Do góry