reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mi diagnoza 'niepłodność idiopatyczna' nie dawała spokoju i po pierwszym nieudanym transferze wybraliśmy się do immunologa, doc. Pasnika w Łodzi. Tam zlecił nam badania test imk (to co wrzucalas), CBA, ana, plus pakiet na trombofilie. To była podstawowa diagnostyka ale już tutaj wyszły problemy. U mnie stosunek CD4/CD8 był ponad 5,wiec dużo za dużo. U ciebie widzę, że to jest 1.6 więc powinno być ok. Tylko te nk masz zdecydowanie za wysoko.
Dostałam na to leki, które bralam przez 14 dni w cyklu przed crio, a w cyklu z crio bralam steryd plus heparyne. Udało się, mam córeczkę.

Natomiast jestem świadoma, żeby jakby nie wyszło to docent zlecilby rozszerzona diagnostykę jak kir, allo mlr itp. Badania są zalecane na podstawie wywiadu medycznego.



A ile ma? Moja ma 8.5 miesiąca i nie raczkuje jeszcze ale się turla. Tylko my też od 6 miesiąca na rehabilitacji z powodu zbyt słabych mięśni brzuszka i asymetrii.
22sty skończy roczek. Z brzuchem też mamy problem.
 
reklama
3 razy dziennie ale doustnie. Jutro kontrola, ale u jakiegoś innego lekarza bo do mojej lekarki już kuźwa nie było miejsc [emoji49]. A z babami z recepcji to jakaś masakra jest i musiałam do kogoś innego iść.
A przypomnij mi czy robiłaś jakieś badanie krwi przed samym transferem? Bo mi nigdy nie kazali...
A ile ty bierzesz tego estrofemu?Bo dowcipnie bierzesz, prawda? Może mniejszą dawkę masz jakoś. Ja przy 3x1 to plywałam w śluzie. Kiedy masz kontrolę endo?
 
Oj chciałabym żeby mnie tak pomolestowali[emoji16][emoji16][emoji16]
Muszę się poskarżyć. Mój Małż całkiem nie wierzy, że będziemy w tej ciąży. Myślałam, że już mu trochę przeszło a ten mi dzisiaj znowu.:Wspomnisz moje słowa, nic z tego nie będzie. Robię to tylko dla Ciebie, by przedłużyć Ci nadzieje...
No rozwalił mnie.

Ps. Nie wiem jak udźwignę taki end of this story[emoji58]
O kurde, słabo. Na pewno też bardzo to przeżywa.
 
My byliśmy w pa.rens Rzeszów 😒gdzie i tak jak na nasienie poniżej 1mln mieslimy 3 blaski 1 wczesna z 5 doby i 2 blaski z 6doby nie najgorsze. Kuwaaaa gdyby te badania u Pasnika nie były takie drogie to częściowo bym coś zrobiła... Hmm tylko co zrobić jak on sam zleca... U mnie za 2 razem doszło do implantacji więc już jakiś plus jest... Ale zobaczymy jak będzie... Nie chcę aż tak planować bo później mąż ppdcina mi skrzydła tak jak Twoj... Ajjjjj Ci faceci 😒😒😒
Pakiet na trombofilie możesz, cały kosztuje coś koło 360 zł. Zawsze to chce, a zrobisz bez zlecenia. Strona test.dna,przysyłają do domku zestaw, maziasz się po policzku i odsyłasz.

Ale na spokojnie Justyś.
 
Myślisz, że nasz da się urobić?
Myślę, że chyba tak. Oni mam wrażenie, że generalnie do pacjenta idą.
Ja na pierwszej wizycie, jak mu wszystko wywaliłam, to mówi, że faktycznie może i widzi wskazania do kd. Mego Małża też trochę sprowadził na ziemię (za co Mu dziękuję).
Mimo wszystko mam porobić wszystkie zlecone badania, Małż - "Msome, hba. Ja ta histero i wtedy ostateczna decyzja.
 
Świetnie! Mam nadzieję, że nie będzie również robił problemu z transferem dwóch zarodków, bo mój poprzedni lekarz nie był zwolennikiem niestety. My też robiliśmy msome i fragmentację plemników.
Myślę, że chyba tak. Oni mam wrażenie, że generalnie do pacjenta idą.
Ja na pierwszej wizycie, jak mu wszystko wywaliłam, to mówi, że faktycznie może i widzi wskazania do kd. Mego Małża też trochę sprowadził na ziemię (za co Mu dziękuję).
Mimo wszystko mam porobić wszystkie zlecone badania, Małż - "Msome, hba. Ja ta histero i wtedy ostateczna decyzja.
 
reklama
Do góry