reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie dwa razy była zerowa a raz skoczyła tylko do 8,3. Tak myślę, że jutro zrobię te badania co pisałaś a resztę to zobaczę co docent powie.
Zawsze miałam się Ciebie pytać skąd pomysł na taki nick?
Bo wiesz, ja bardzo kocham róże i mam ich już sporo. I ze dwa lata nie mogłam upolować właśnie róży Ilmenau. Więc jak zobaczyłam Twój nick to od razu o tej róży pomyślałam - oczywiście już ja zdobyłam [emoji8]
Ja nie robiłam... Nie wiem od czego to zależy, że jednym docent zleca a innym nie. U mnie beta była zawsze 0, nigdy nie miałam CB...
 
reklama
Jezuuuuu, jaka piękna [emoji7] [emoji7] [emoji7]. Piszę zupełnie szczerze, bo do tej pory tylko chyba jedno dziecko mi się tak podobało jak było maluśkie - mojej siostry [emoji846].
Jak ma na imię ta prześliczna kruszynka?
No co chwilę wracam do zdjęcia i nie mogę się napatrzeć [emoji7]. Jak ja bym taką też chciała [emoji8]
Kochana, dziękuję. Jestem pewna, że będziesz taką miała :) Z całego serca życzę Ci tego. Moja córeczka ma na imię Ida. Córki są fantastyczne i powiem Ci, że mój mój mąż i tym razem po cichu liczył na córkę ;).
 
Kochane!
Daaaawno mnie tu nie było. Moja córka urodziła się 16 listopada 2019, czyli 3 tyg przed terminem kalendarzowym, malutka, ale zdrowa. Musiałam kombinować dla niej rozmiar 50, bo 56 było za duże ;) Teraz rośnie jak na drożdżach, a my z mężem musimy podjąć decyzję odnośnie pozostałych 3-ech zarodków, które mamy w klinice Novum. Ponieważ nie planujemy już wiecej dzieci (mamy trzy wspaniałe dziewczynki), przekażemy nasze zarodki na rzecz innych starających się par. Wszystkie zarodki mamy ocenione jako „top quality”, więc jest szansa, że przyniosą upragnione szczęście innym ;)
A Wam moje najdroższe życzę w Nowym Roku powodzenia i trzymam kciuki za sukcesy w staraniach :)
Boże co za piękności 😍😍😍😍 gratulacje niech się zdrowo chowa
 
Ja napewno oddam, już teraz to wiem. Nie mam z tym żadnego problemu [emoji2]
Jezu! Ja cały czas myślę, co zrobię z moimi zarodeczkami jeśli nie będę mogła ich wziąć. Absolutnie nie chcę, żeby leżały w nieskończoność w zamrażarce. Jak miło się czyta Waszych historii. Dopiero co na innym wątku wywiązała się o tym dyskusja i większość kobiet wolałaby zniszczyć zarodki niż je przekazać niepłodnym parom. Koszmar!
 
Ida... to pierwsza poznana przeze mnie tak śliczna Ida. Serdeczne życzenia dla całej rodziny [emoji8]
Kochana, dziękuję. Jestem pewna, że będziesz taką miała :) Z całego serca życzę Ci tego. Moja córeczka ma na imię Ida. Córki są fantastyczne i powiem Ci, że mój mój mąż i tym razem po cichu liczył na córkę ;).
 
Kochana jakbym słyszała mojego męża, tylko on już nawet dla mnie tego nie chce... Wiem co czujesz jeśli najbliższą Ci osoba ppdcina Ci skrzydła i jesteś w tym sama... A jak się nie udaje to słyszysz "a nie mówiłem"!!!
Nom.
On zawsze tak do wszystkiego podchodzi... Bo "woli się nie nastawiać".
Ok. Tylko, że ja potrzebuję, by choć trochę w to wierzył. A tak to czuję się już zupełnie do dupy😑😑😑wiem, że to głupie. Ale nic nie poradzę 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Co do Twego M. Zrobi to. Daj Mu czas i znajdź sposób. U mnie nie pomagały merytoryczne argumenty, krzyki, nie odzywanie sie... No mówię Ci-dantejskie sceny odwalałam... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

W końcu z płaczem Mu powiedziałam, że nie zawiódł. Mocno.

No i zadziałało. Choć dumna z tego nie jestem😑
 
Oj chciałabym żeby mnie tak pomolestowali😁😁😁
Muszę się poskarżyć. Mój Małż całkiem nie wierzy, że będziemy w tej ciąży. Myślałam, że już mu trochę przeszło a ten mi dzisiaj znowu.:Wspomnisz moje słowa, nic z tego nie będzie. Robię to tylko dla Ciebie, by przedłużyć Ci nadzieje...
No rozwalił mnie.

Ps. Nie wiem jak udźwignę taki end of this story😑
No żesz k... Jemu trzeba przemówić do rozsądku, bo nie może tak mówić 😩Dobrze, że chociaż robi to dla Ciebie. Ale odrobina wiary w powodzenie by nie zaszkodziła. Może wykorzystaj tę niawiarę i wynegocjuj wszystkie ważne rzeczy związane z dzieckiem, no wiesz kto wstaje w nocy, kto kiedy będzie przewijać itp. bo ja to jestem pewna, że się uda😊 Już jesteś dużo bliżej celu niż byłaś. Jeszcze tylko troszke brakuje i się uda!!!
 
Ile trzeba mię lat skończonych, by zapładniali wszystkie?
Ja mam 38 lat, więc tak,zapłodnią wszystkie. Ale tak jak Justyś mówisz, Paśnik plus dobra klinika. Nie pamiętam gdzie byłaś, ale teraz szukaj takiej, gdzie nie zrobią Ci problemu.
Byłaś tak bliziutko. Ja wiem, że uda Ci się prędzej czy ciut później [emoji106].
Plan Twoj jest dla mnie jak najbardziej gitowy. Zresztą mądra Babka jesteś to wiadomka[emoji16]
Na Małża też znajdziesz sposób. [emoji110][emoji110][emoji110][emoji179][emoji179][emoji179]
 
Ja mam 38 lat, więc tak,zapłodnią wszystkie. Ale tak jak Justyś mówisz, Paśnik plus dobra klinika. Nie pamiętam gdzie byłaś, ale teraz szukaj takiej, gdzie nie zrobią Ci problemu.
Byłaś tak bliziutko. Ja wiem, że uda Ci się prędzej czy ciut później 👍.
Plan Twoj jest dla mnie jak najbardziej gitowy. Zresztą mądra Babka jesteś to wiadomka😁
Na Małża też znajdziesz sposób. ✊✊✊💞💞💞
My byliśmy w pa.rens Rzeszów 😒gdzie i tak jak na nasienie poniżej 1mln mieslimy 3 blaski 1 wczesna z 5 doby i 2 blaski z 6doby nie najgorsze. Kuwaaaa gdyby te badania u Pasnika nie były takie drogie to częściowo bym coś zrobiła... Hmm tylko co zrobić jak on sam zleca... U mnie za 2 razem doszło do implantacji więc już jakiś plus jest... Ale zobaczymy jak będzie... Nie chcę aż tak planować bo później mąż ppdcina mi skrzydła tak jak Twoj... Ajjjjj Ci faceci 😒😒😒
 
reklama
Skąd u was tyle śluzu? To ja chyba jakiś wyjątek jestem bo mam go bardzo mało po tym Estrofemie. Do seksu to wiecznie się muszę dowilżać różnego rodzaju preparatami i chyba już taka moja ""uroda". Piersi zaczęły boleć, ale całe życie tak mam, że bolą tydzień lub dwa przed okresem.
A ile ty bierzesz tego estrofemu?Bo dowcipnie bierzesz, prawda? Może mniejszą dawkę masz jakoś. Ja przy 3x1 to plywałam w śluzie. Kiedy masz kontrolę endo?
 
Do góry