reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niestety nie da się tego wymazać z pamięci. Ale teraz stoję przed nową szansą, mam nadzieję, że zostanie z nami na zawsze. Dopiero po zmianie kliniki zostałam skierowana do dc Paśnika, ponieważ wyszły mi wysokie komórki NK i w KIRach coś nie halo. W związku z tym będę miała wlewy i zastrzyki z ACCOFILU i HEPARYNĘ zalecił.

Pamiętam Cię i Twoja historię. Pewnie za radą tych samych osób wybrałyśmy ta klinikę 😉mocnooo trzymam ✊✊✊. Tym razem musi być dobrze😘
 
@Ananasowa93 !witaj!
Doskonale rozumiem te emocje.
Ja startując z procedurą byłam kompletnie zielona, podjarana i przekonana świecie, że uda się za pierwszym razem.
No to dostałam po gębie za te swoje nieprzygotowanie.
Wierze mocno, że Twoja przygoda z invitro będzie krótka i owocna w wymarzoną, różowa pupke 💓💓💓😘😘😘
Murawcia, 2020 to nasz rok jest, wiesz?
Uda nam się😊 Szczególnie niech się uda tym z nas, którym się jeszcze nie udało.
Niech to będzie piękny dla nas czas😊
I żeby żadne kolektywne pijaństwo nie było nam więcej potrzebne 😘😘😘
 
reklama
Murawcia, 2020 to nasz rok jest, wiesz?
Uda nam się😊 Szczególnie niech się uda tym z nas, którym się jeszcze nie udało.
Niech to będzie piękny dla nas czas😊
I żeby żadne kolektywne pijaństwo nie było nam więcej potrzebne 😘😘😘
Nooo! Polać tej pani👏👏👏

Ps. No chyba, że kiedyś, wiesz-jak już odchowamy dziecki, to kolektywnie umówimy się na jakieś winko.
Tym razem bez marchewkę i prażynek🤣🤣🤣
 
Do góry