reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Na sztucznym estrofem zaczynałam zawsze od 2dc.Potem wizyta w okolicy 10dc w celu oceny endo i jesli ok to ok 5 dni później transfer. Rozpiskę leków do transferu dostaniesz na wizycie. Powodzenia!!!
Dziekuje bardzo:) nie pamiętam nawet który to mój transfer, chyba 6...a może juz 7. Przyznam ze nie licze już. I narazie podchodze zupełnie na luzie, pewnie im bliżej będzie tym bardziej mi się odmieni i będę lamentowac i wszystkim się przejmować:) napisałam również do docenta ponieważ 1 raz będę miała w cyklu z transferem encorton a teraz tez byłam na antybiotyku i nie wiem czy to nie koliduje jakoś:/
 
Dziekuje bardzo:) nie pamiętam nawet który to mój transfer, chyba 6...a może juz 7. Przyznam ze nie licze już. I narazie podchodze zupełnie na luzie, pewnie im bliżej będzie tym bardziej mi się odmieni i będę lamentowac i wszystkim się przejmować:) napisałam również do docenta ponieważ 1 raz będę miała w cyklu z transferem encorton a teraz tez byłam na antybiotyku i nie wiem czy to nie koliduje jakoś:/
Trzymam ✊✊✊
Ja teraz za jakieś 20 dni będę zaczynać nową stymulację. Teraz zbadamy wiecej.
6 transferów już przeżyłam. Jeden udany. Jak tak sobie o tym wszystkim myślę to i tak mamy wielkie szczęście 😊Już prawie 10kg tego szczęścia.Ale marzymy o drugim i będziemy robić wszystko żeby to marzenie spełnić😊
 
Któż to do nas zawitał😁😁😁i nie odzywa się, tylko lajkuje😂
@Murawa jak tam po świętach,
plan #murawalaskanawiosne wciąż aktualny? Bo u mnie to pierogi i inne pychoty zwyciężyły 😉

Cześć Dziewczynki 💓
@Skarbulenka , Kochana, no! Doczekałaś się 💞💞💞Ślicznota do zacałowania😍😍😍
Gratulacje serdeczne, wracaj szybciutko do sił✊Samych pięknych chwil! Cioteczka całuję Paulinkę💞💞💞

Dziewczyny. Wszystkiego dobrego w nowym roku🤗🤗🤗niech się Nam wszystko spełni💞samych dobrych, pozytywnych ludzi wokół 💞
O byśmy były gruuuube🤰🤰🤰a Ciężarówki niech może mnie rzygają😋😋😋
@Netiaskitchen... Plan jest aktualny dalej.
Przed świętami troszku z braku czasu było mniej biegania🤷‍♀️Przyznam, że pomału wyczerpuje baterie 😑😑😑wczoraj nadrobilam Was i... Już nie miałam siły nic pisać 😶😶😶Bardzo mnie polamało, nie wiem czy przeciążony kregosłup? Najgorsze, że boli, ciągnie mnie ta blizna po laparotomii i gdzieś od środka piecze😶😶😶boję się, że moja endomenda znowu szaleje 😤😤😤

Z lepszych wieści, to ja także na luty szykuje się do Pasikonika(jak zdecydujesz się na Łódź, to kto wie-może spijemy jaką kawkę☕☕☕).
Super, że taka mocna ekipa zbiera się na ten początek roku👍👍👍

Miłego dzionka Babinki💓💓💓
 
No cóż dziewczyny dzisiejsza beta to 1,89 tak wiec ujemna odstawiam leki i myśle ze powtórzę badania immunologiczne 2.01.2020 r potem wizyta u mojego immunologa z równoczesnym już teraz planem AK w Czechach. Czas pokaze co i jak będzie . A za betujace w niedługim czasie trzymam kciuki !
Przykro mi😪dobrze, że masz plan b. Trzymam✊ i przytulam..
AK to adopcja komórek?
 
Bede chyba umawiac sie na cc wiec pewnie bede rodzic wczesniej [emoji4]
Teraz juz super. Do konca 12tyg mnie mdlilo bardzo i ciagle robilo mi sie slabo. Teraz wszytsko minelo. Mam tez wrazenie od 3 dni, ze corcia zaczyna kopac, ale poki co nie jestem pewna.
A Ty?
Ja mam 19 tydzień i ruchy solidne już czasami jak rękę trzymam to czuje.Brzuch urósł dosyć dosyć
 
No cóż dziewczyny dzisiejsza beta to 1,89 tak wiec ujemna odstawiam leki i myśle ze powtórzę badania immunologiczne 2.01.2020 r potem wizyta u mojego immunologa z równoczesnym już teraz planem AK w Czechach. Czas pokaze co i jak będzie . A za betujace w niedługim czasie trzymam kciuki !
Karolinka przykro mi ;(((, super ,że masz plan i pomysł na następny krok !!!
 
reklama
Dziekuje bardzo:) nie pamiętam nawet który to mój transfer, chyba 6...a może juz 7. Przyznam ze nie licze już. I narazie podchodze zupełnie na luzie, pewnie im bliżej będzie tym bardziej mi się odmieni i będę lamentowac i wszystkim się przejmować:) napisałam również do docenta ponieważ 1 raz będę miała w cyklu z transferem encorton a teraz tez byłam na antybiotyku i nie wiem czy to nie koliduje jakoś:/
Podziwiam Cię prawdziwa z Ciebie wojowniczka ;))). Ja przystępuje do 2 transferu, ale czekam na @ i niechce przyjść. Jednak @ są wredne nie ma co :). W sb z rana nawet test ciążowy zrobiłam, bo człowiek to jednak ciągle się łudzi i nadzieją żyje a 16.12 miałam potwierdzoną owulacje i coś tam ze starym serduszkowaliśmy , ale dup.a jedna kreska na teście , co zrobić walczymy dalej razem ;)). Zawsze miałam cykle 27,28 dni Teraz 33 dzień, wszystko mnie boli już. Po owulacji biorę gonapeptyl co drugi dzień myślicie, że to przez to mógł się wydłużyć cykl ?? Było już winko, przytulanki gorąca kompiel a @brak.
Miłej niedzielki dziewczynki
 
Do góry