reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Super kochana !!! To na początku kwietnia będę 2 tygodnie w Polsce bo kupujemy mieszkanie i syn ma wolne w szkole, więc jakoś to może da się zgrać, przyleciec mogę w marcu też na taką kontrola wizytę. Zobaczę jak lekarz w Gamecie będzie chciał współpracować. Ja też bym chciała ewentualnie podejść do crio jeśli uda się coś wogole wyhodować bo musiałabym kolejna immunosupresje przejść a to przeczy suplementacji na poprawę jakości jak sama napisałaś. Zaopatrze się przed wyjazdem w te suplementy ;) Dziękuję Ci! A Ty jaka część IRL? Mieszkałam tam 2 lata ;)
County Cork:) a gdzie Ty bylas?
 
reklama
Chcę się was poradzić. Jestem po jednym nieudanym ivf , nie mam mrozakow więc pełna procedura od nowa. Miałam robione standardowe badania do ivf +kariotyp. Ivf nieudane beta nie drgnęła. Lekarz mówi ,że czasami się to zdarza i żeby próbować jeszcze raz. Pytanko podchodzić i próbować czy poszerzyć diagnostykę??
 
Chcę się was poradzić. Jestem po jednym nieudanym ivf , nie mam mrozakow więc pełna procedura od nowa. Miałam robione standardowe badania do ivf +kariotyp. Ivf nieudane beta nie drgnęła. Lekarz mówi ,że czasami się to zdarza i żeby próbować jeszcze raz. Pytanko podchodzić i próbować czy poszerzyć diagnostykę??
Wiesz po jednej procedurze to ciężko coś powiedzieć bo IVF bardzo rzadko za pierwszym razem się udaje. Jeśli miałaś tylko jeden zarodek to warto pomyśleć nad zmianą protokołu, może suplementacja jeśli komórki bądź nasienie nie najlepszej jakości, lepsza selekcja nasienia np, są takie metody. Dobrze pamiętam że miałaś przebadane pgd i było ok? W takim razie mogło endo nie być dojrzałe i nie wstrzelilas się w 'okno' lub coś tam w odpowiedzi immunonogicznej szwankuje. Po jednym transferze takich opcji co zawiodło moze być kilka gdyż za mało informacji które by wskazywały na problem. Miałaś blastke czy 3dniowy?
 
Chcę się was poradzić. Jestem po jednym nieudanym ivf , nie mam mrozakow więc pełna procedura od nowa. Miałam robione standardowe badania do ivf +kariotyp. Ivf nieudane beta nie drgnęła. Lekarz mówi ,że czasami się to zdarza i żeby próbować jeszcze raz. Pytanko podchodzić i próbować czy poszerzyć diagnostykę??
Mialas encorton, metypred lub accofil po transferze? Badalas NK,ALLO MLR,KIRY? czasem nieprawidłowe wyniki powodują brak implantacji,wiec warto wiedzieć czy tu jest ok,zeby nie tracić zarodków i wykluczyć powód braku implantacji.
 
Mialas encorton, metypred lub accofil po transferze? Badalas NK,ALLO MLR,KIRY? czasem nieprawidłowe wyniki powodują brak implantacji,wiec warto wiedzieć czy tu jest ok,zeby nie tracić zarodków i wykluczyć powód braku implantacji.
Akurat badanie Allo jeśli ciąży nigdy nie było nie jest potrzebne, reszta tak plus ANA, ASA, cytokiny
 
A wiesz czy z allo mlr 0 ciaza je podniesienie to minimum 40? Bo jednak nie raz bez ciąż zalecają szczepienia,wiec czy ten wskaźnik przed ciążą jest taki zupełnie bez znaczenia?
 
reklama
A wiesz czy z allo mlr 0 ciaza je podniesienie to minimum 40? Bo jednak nie raz bez ciąż zalecają szczepienia,wiec czy ten wskaźnik przed ciążą jest taki zupełnie bez znaczenia?
Ale szczepienia nie są tylko na podniesienie allo... Tak sama ciąża powinna je podnieść, Pasnik mnie np wogole o badaniu allo nie wspomniał a byłam w ciąży i to kilka razy
 
Do góry