reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Aduś ja deha eljot mam wypisane do każdego transferu 2×1 25 mg kosztuje około 55 pln opakowanie czy pomaga nie wiem , komórek miałam mało ale jakościowo piękne. Mała ilość wynikała z niskich dawek leków teraz przystępuje do drugiej i mam podwyższone zobaczymy jak wyjdzie. Na internecie wyczytałam gdzieś że dhea może podnosić komorki nk
A prześlij mi link proszę do leku jaki zakupiłas bo znajduje różne ale dużo droższe niż Ty piszesz... dziękuje ;)
 
reklama
Wiesz po jednej procedurze to ciężko coś powiedzieć bo IVF bardzo rzadko za pierwszym razem się udaje. Jeśli miałaś tylko jeden zarodek to warto pomyśleć nad zmianą protokołu, może suplementacja jeśli komórki bądź nasienie nie najlepszej jakości, lepsza selekcja nasienia np, są takie metody. Dobrze pamiętam że miałaś przebadane pgd i było ok? W takim razie mogło endo nie być dojrzałe i nie wstrzelilas się w 'okno' lub coś tam w odpowiedzi immunonogicznej szwankuje. Po jednym transferze takich opcji co zawiodło moze być kilka gdyż za mało informacji które by wskazywały na problem. Miałaś blastke czy 3dniowy?
Miałam blastki 5.1.1 po pgd dobrze pamietasz ;). U nas problemem nasienie męża, mała ilość i jakoś, ale o dziwo ładnie się zapłodniły. Z 3 , były 2 blastki. Mieliśmy separacje plemnika i famsi. Masz rację podejdę teraz, mam już rozpisany protokół a jak nie wyjdzie to do Paśnika tyle osobą już pomógł.
 
Mialas encorton, metypred lub accofil po transferze? Badalas NK,ALLO MLR,KIRY? czasem nieprawidłowe wyniki powodują brak implantacji,wiec warto wiedzieć czy tu jest ok,zeby nie tracić zarodków i wykluczyć powód braku implantacji.
Nie nic nie badałam, miałam podstawowe badania do ivf , dla mnie to co piszesz to jak czarna magia albo zaklecia jakieś. Muszę się zagłębić w temat gdzieś o tym poczytam ,żeby się dokształcic ??
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i poczytuje was od paru dni( jestem po transferze 3 dniowego zarodka w 10dpt test płytkowy ujemny wiec obawiam się ze kolejny raz porażka) borykam się z immunologia a z iv mam do czynienia od 2014 r. Podeszłam teraz do transferu po leczeniu immunosupresyjnym 😞 ale tez nie wyszło tak myśle. Czy możecie mi któraś z was powiedzieć jakie miałyście leczenie immunosupresyjne?
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i poczytuje was od paru dni( jestem po transferze 3 dniowego zarodka w 10dpt test płytkowy ujemny wiec obawiam się ze kolejny raz porażka) borykam się z immunologia a z iv mam do czynienia od 2014 r. Podeszłam teraz do transferu po leczeniu immunosupresyjnym 😞 ale tez nie wyszło tak myśle. Czy możecie mi któraś z was powiedzieć jakie miałyście leczenie immunosupresyjne?
Karolina testy czasami oszukują więc się nie załamuj jeszcze , pójdź jutro zrobić betę prawdę powie. Trzymam kciuki !!!
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i poczytuje was od paru dni( jestem po transferze 3 dniowego zarodka w 10dpt test płytkowy ujemny wiec obawiam się ze kolejny raz porażka) borykam się z immunologia a z iv mam do czynienia od 2014 r. Podeszłam teraz do transferu po leczeniu immunosupresyjnym 😞 ale tez nie wyszło tak myśle. Czy możecie mi któraś z was powiedzieć jakie miałyście leczenie immunosupresyjne?
A powiedz trochę więcej jaki masz problem immunologiczny? I u kogo się leczysz? Jakie leczenie masz?
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i poczytuje was od paru dni( jestem po transferze 3 dniowego zarodka w 10dpt test płytkowy ujemny wiec obawiam się ze kolejny raz porażka) borykam się z immunologia a z iv mam do czynienia od 2014 r. Podeszłam teraz do transferu po leczeniu immunosupresyjnym 😞 ale tez nie wyszło tak myśle. Czy możecie mi któraś z was powiedzieć jakie miałyście leczenie immunosupresyjne?
Ja miałam cykl temu, 21 dni 1 x Equoral 50mg i 2 x metypred 4mg. A na co miałam immunosupresje dokładnie? Ja też po transferze ale słabego zarodka więc mimo immunosupresji na cuda nie liczę, dodatkowo mam accofil steryd, intralipid, heparyne, acard no i standardowo hormony. Wiesz jest tyle innych czynników że sama immunosupresja cudów też nie zdziala. Jak masz ładny zarodek to szybciej może przynieść to jakiś skutek.
 
reklama
Do góry