reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A powiedz miałaś leki dobrane od razu i pierwsze podglanie dopiero po 6ciu dniach klucia? Jaka klinika? Pytam bo już nie pamiętam jak to jest a w głowie przygotowuje plan zdalnej stymulacji... Powodzenia w hodowli jajeczek ;)
Adus ja idę długim prokolem. Od listopada tabletki anty, 12 grudzień zaczęłam gonapeptyl i w poniedziałek miałam wizytę, hormony na niskim poziomie i dlatego od razu dostałam zastrzyki do stymulacji. Jestem w novum. Tam zawsze pierwszy podgląd w szóstym dniu stymulacji, czasami wyjątkowo nawet w piątym.

Trzymam kciuki ✊✊za wigilijny transfer
Wierze ze nie będzie u ciebie potrzebna kolejna stymulacja.
 
reklama
Dziewczyny, starczka z innego forum KIR AA, HLA-c męża C2C2 czyli bardzo nie korzystne połączenie właśnie odebrała pierwsza pozytywna betę w 5tym transferze.. oczywiście zaczęła się leczyć u wuja P. Cuda się zdarzają!!! A już byli nastawieni na AZ! Ale się cieszę...
Wow super wiadomość 😉mam nadzieję ze wujek P tez nam pomoże ✊✊✊
 
Dokładnie tak!!! To przede wszystkim inwestycja w aktywa emocjonalne które są bezcenne :laugh2: :rofl2: . Zawsze się śmiałam że to tez taki 3ci filar albo private pension. W syna inwestujemy i sam już mówił że on nam kupi mały domek nad morzem w Hiszpanii jak już będzie pracował :laugh2: Już nawet wybraliśmy miejsce hahaha
Święta świętami ale za oknem to raczej Wielkanoc!
Powiedz mu niech czeka na kryzys w Hiszpanii, wtedy moze kupowac i sie nie zrujnowac [emoji16][emoji16]
 
Powiedz mu niech czeka na kryzys w Hiszpanii, wtedy moze kupowac i sie nie zrujnowac [emoji16][emoji16]
Hahahahaha! No my wybredni nie jesteśmy.. Marzy mi się mały domek w Sant Feliu tam gdzie ostatnio byliśmy... Tam właśnie wygląda jakby czas się zatrzymał jeszcze z czasów recesji w Hiszpanii.. Mnie to bardzo urzekło!
 
Hahahahaha! No my wybredni nie jesteśmy.. Marzy mi się mały domek w Sant Feliu tam gdzie ostatnio byliśmy... Tam właśnie wygląda jakby czas się zatrzymał jeszcze z czasów recesji w Hiszpanii.. Mnie to bardzo urzekło!
To nie kwestia wybrednosci tylko rynku. Ta sama nieruchomosc moze yc 100tys-200tys e drozsza... 5lat temu na pewno byly tam fajne ceny :)
 
@Aduś16 Rozumiem Cie doskonale bo ja na ivf dojeżdżam do Krakowa z Irlandii. W drugiej części cyklu poprzedzajacego stymulacje lece na 1dzien do Pl na wizyte czy wszystko jest ok i czy mozemy zaczynac stymulke,no i wykupuje leki.Punkcje mam 12-13dc wiec od 6-7dc jestem w Pl na monitoringu. Jesli sama punkcja to tydzien a/l zdecydowanie wystarczy,z transferem 2 tyg potrzebujesz. Ja na komórki jajowe bralam
OVARIN 2X1
DHEA Eliot 25mg X 2
UBIQUINOL 200mg X 1
Slyszalam ze dhea podwyzsza NK ale jak masz transfer odroczony to jest to bez znaczenia,ja czekam na PGS,poza tym dostaje METYPRED przed transferem więc lekarz mówił zeby sie tym nie przejmować.
Mój mąż przed kazda stymulacją suplementowal sie PROFERTILEM albo ANDROVITEM, brał wit C1000mg,witE 400,cynk,selen,wit z grupyB,omegi, pil lyzeczke oleju lnianego,kilka orzechow dziennie a i tak ciągle seminogram pokazuje morfologie zero. Jak sie poprawi żywotność,to obniża ruchliwość i tak cos za cos,ale morfologia dalej leży.
Dr jest zadowolony z moich komórek,teraz w grudniu udalo Nam się zakończyć stymulacje z 4zarodkami,poprzednie dwie stymulacje daly Nam po 1slabym zarodku,wiec tu moje komórki musiały odegrać ważną rolę i musiały byc lepsze od poprzednich skoro sa 4sniezynki.
Teraz tylko doczekac się wyników PGS..
 
@Aduś16 Rozumiem Cie doskonale bo ja na ivf dojeżdżam do Krakowa z Irlandii. W drugiej części cyklu poprzedzajacego stymulacje lece na 1dzien do Pl na wizyte czy wszystko jest ok i czy mozemy zaczynac stymulke,no i wykupuje leki.Punkcje mam 12-13dc wiec od 6-7dc jestem w Pl na monitoringu. Jesli sama punkcja to tydzien a/l zdecydowanie wystarczy,z transferem 2 tyg potrzebujesz. Ja na komórki jajowe bralam
OVARIN 2X1
DHEA Eliot 25mg X 2
UBIQUINOL 200mg X 1
Slyszalam ze dhea podwyzsza NK ale jak masz transfer odroczony to jest to bez znaczenia,ja czekam na PGS,poza tym dostaje METYPRED przed transferem więc lekarz mówił zeby sie tym nie przejmować.
Mój mąż przed kazda stymulacją suplementowal sie PROFERTILEM albo ANDROVITEM, brał wit C1000mg,witE 400,cynk,selen,wit z grupyB,omegi, pil lyzeczke oleju lnianego,kilka orzechow dziennie a i tak ciągle seminogram pokazuje morfologie zero. Jak sie poprawi żywotność,to obniża ruchliwość i tak cos za cos,ale morfologia dalej leży.
Dr jest zadowolony z moich komórek,teraz w grudniu udalo Nam się zakończyć stymulacje z 4zarodkami,poprzednie dwie stymulacje daly Nam po 1slabym zarodku,wiec tu moje komórki musiały odegrać ważną rolę i musiały byc lepsze od poprzednich skoro sa 4sniezynki.
Teraz tylko doczekac się wyników PGS..
Super kochana !!! To na początku kwietnia będę 2 tygodnie w Polsce bo kupujemy mieszkanie i syn ma wolne w szkole, więc jakoś to może da się zgrać, przyleciec mogę w marcu też na taką kontrola wizytę. Zobaczę jak lekarz w Gamecie będzie chciał współpracować. Ja też bym chciała ewentualnie podejść do crio jeśli uda się coś wogole wyhodować bo musiałabym kolejna immunosupresje przejść a to przeczy suplementacji na poprawę jakości jak sama napisałaś. Zaopatrze się przed wyjazdem w te suplementy ;) Dziękuję Ci! A Ty jaka część IRL? Mieszkałam tam 2 lata ;)
 
reklama
Do góry