reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dopiero mam chwilę żeby usiąść i nadrobić forum, a więc tak...USG wyszło jak to pan doktor powiedział idealnie, mały/mała ma 5 cm i jest wyjątkowo ruchliwy jak to powiedział 😉ale.... Ze względu na to że wolna beta hcg przy teście pappa wyszła wysoka to i wyszło podwyższone ryzyko ZD, no i miałam chwilę namysłu czy amiopunkcja (refundowana) czy test Sanco, wybrałam to 2 i od razu oddałam krew, także teraz przed nami tydzień niepewności... Chociaż szczerze mówiąc po tym co widziałam na USG jestem jakoś dziwnie spokojna że będzie dobrze, zresztą musi być nie ma innej opcji!
 
Wyniki z mojej weryfikacji, dziś18dpt.
betaHCG- 11398,56 mlU/ml
progesteron- 70 NG/ml
estradiol- i tu mój szok, bo jeszcze 3 dni temu wynosił 200- 2464 PG/ml
A teraz szczerze mówiąc czekam na USG 27.12, bardziej niż na Wigilię i Boże Narodzenie, bo jeśli będzie dobrze, to spełni się moje największe marzenie w życiu 🥺
Jestem wzruszona, przerażona, szczęśliwa jednocześnie. Dziękuję Wam za wsparcie i proszę o kciuki dalej, bo to dopiero początek naszej drogi ✊🥰
 
Wyniki z mojej weryfikacji, dziś18dpt.
betaHCG- 11398,56 mlU/ml
progesteron- 70 NG/ml
estradiol- i tu mój szok, bo jeszcze 3 dni temu wynosił 200- 2464 PG/ml
A teraz szczerze mówiąc czekam na USG 27.12, bardziej niż na Wigilię i Boże Narodzenie, bo jeśli będzie dobrze, to spełni się moje największe marzenie w życiu 🥺
Jestem wzruszona, przerażona, szczęśliwa jednocześnie. Dziękuję Wam za wsparcie i proszę o kciuki dalej, bo to dopiero początek naszej drogi ✊🥰
Cudownie!!! 😍😍😍Wiedziałam, że będzie wszystko dobrze❤️Teraz czekamy na serduszko, a potem to już z górki 😘😘😘
 
Ale dzisiaj ruch na forum :) ja jestem właśnie po transferze 2 blastek, 31 testuje wiec mam nadzieje na noworoczny prezent ❤️ Rodzina wie wiec mam zamiar leżeć, odpoczywać i nie popaść w świąteczny szał sprzątania i gotowania jak co roku tylko cieszyć się atmosferą ;) aktualnie boje się nawet wstać żeby przypadkiem „nic nie wypadło”... ale chyba dziewczyny starające się znają tą dziwną obsesje.. dostałam relanium ale mysle ze przez święta nie będzie mi potrzebne bo czas szybko minie a zasnąć wśród rodziny nad barszczem może wyglądać słabo ;p
Za wszystkie czekające w tym szczególnym czasie na wynik trzymam kciuki i oczywiście życzę @Skarbulenka szybkiego porodu ❤️
 
reklama
Ale dzisiaj ruch na forum :) ja jestem właśnie po transferze 2 blastek, 31 testuje wiec mam nadzieje na noworoczny prezent [emoji3590] Rodzina wie wiec mam zamiar leżeć, odpoczywać i nie popaść w świąteczny szał sprzątania i gotowania jak co roku tylko cieszyć się atmosferą ;) aktualnie boje się nawet wstać żeby przypadkiem „nic nie wypadło”... ale chyba dziewczyny starające się znają tą dziwną obsesje.. dostałam relanium ale mysle ze przez święta nie będzie mi potrzebne bo czas szybko minie a zasnąć wśród rodziny nad barszczem może wyglądać słabo ;p
Za wszystkie czekające w tym szczególnym czasie na wynik trzymam kciuki i oczywiście życzę @Skarbulenka szybkiego porodu [emoji3590]
Trzymam kciuki;)
 
Do góry