reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ej tam kochana, myśl pozytywnie, po prostu twój prezent nie chce się jeszcze odpakowac ale jak już się odpakuje to będzie najpiekniejsza niespodzianka :D🌲
Spytaj lekarzy czy musisz być w szpitalu czy możesz czekać w domu, u mnie dopiero 7 dni po terminie dostaje się skierowanie do szpitala, więc może wrocisz po świętach?

Moja mama jedną Wielkanoc spędziła w szpitalu, bo rodziła mojego brata i jedno Boże Narodzenie, bo ja&moja sis urodzilysmy się przed czasem. I zawsze powtarza, że poródowka to jednak najlepszy oddział w szpitalu do spędzenia świąt, bo albo czekasz z nadzieją na Maluszka albo już go tulisz. Gorzej z chorymi na innych oddziałach... Głowa do góry, gdziekolwiek nie będziesz to są pierwsze święta twojej księżniczki - albo w brzuszku albo na zewnątrz. Ściskam!!!



Przykro mi bardzo, liczyłam na świąteczny cud u ciebie :(
Pamiętaj, 2019 jest rokiem twojego synka a 2020 będzie rokiem jego siostry/brata!!! ✊✊✊
Ma to sens😊
 
reklama
A co lekarz mówił na Twój wynik estradiolu? Ja miałam 184 i 8mm 5 dni przed transferem i zwiększyl mi potrójnie dawkę estrofemu ale powiedział że endo dość grube i transfer we wtorek możemy robić. Po 2 dniach urosło już do 9.2mm, estradiol też urósł do 320 co prawda ale myślałam że będzie większy.... O endo się nie martwię bo ponad 9mm to jest ok ale martwię się tym estradiolem choć dwóch lekarzy powiedziało mi że endo najważniejsze.. dziewczyny na innym forum mnie wystraszyły że im zwiększają dawki jak poniżej 2000 tyś spada na crio! A przecież to tak ogromna różnica... No nic jak ma się nie udać to i tak będzie d##a blada :O Nie martw się że w 13dc cyklu będziesz mieć endo przesunięte, przecież to nie będzie nawet środek cyklu..

Nadrabiam forum, bo urwanie głowy przed świętami. Lekarz patrzył tylko na USG, a estradiol i progesteron kazał zrobić, żeby na wtorkowej wizycie Pani doktor zobaczyła wynik. I jutro ona będzie decydować o transferze. W tamtym cyklu w 12 dc miałam już przerośnięte endometrium, ale ogólnie coś z nim było nie tak jeśli chodzi o strukturę. Teraz dr powiedział, że struktura ładna, tylko jeszcze za cienkie. Podziwiam, że udało Ci się zaplanować wszystko i tak się to zgrało, że będziesz miała jutro transfer :) Trzymam kciuki! :) Zależy mi na tym cyklu, bo jestem świeżo po histeroskopii, ale co ma być to będzie
 
@Netiaskitchen trzymałam mocno kciuki za Ciebie i tak wierzyłam, że się uda, przykro mi bardzo ♥ Ale jesteś tak pozytywną osobą i wszystkim nam dajesz tyle siły, że nie możesz się poddawać, zresztą wiem, że już masz plan i na pewno się uda! Teraz ciesz się z pierwszych Świąt ze swoim synkiem, obyśmy wszystkie które tu jesteśmy następne Święta mogły spędzić ze swoimi Skarbami, a Ty z dwójeczką :)
 
No niestety nie zanosi się na to 😕😕😕
Właśnie był obchód i zostaje na święta w szpitalu 😥😥😥 po prostu super. Wyć mi się chce 😥😥😥

Kochana trzymaj się, za chwilę mała Księżniczka będzie z Tobą. Domyślam się, że to musi być bardzo stresujące i chcesz już trzymać ją w ramionach. Nie wiem jak inne dziewczyny, ale ja nie miałabym nic przeciwko temu, żeby następne święta spędzić w szpitalu w oczekiwaniu na CUD :)
 
reklama
Szukałam plusów. O dziwo nawet znalazłam 3. Aż się sobie dziwię, że umiałam tak teraz ich szukać:
1.Napierdolę się na Sylwestra (dziś bez gwiazdek, bo i okazja wyjątkowa). Po prostu tak jak dawniej, gruby melanż. Należy nam się to jak nic!!!
2.Maksik będzie bardziej ogarnięty i bardziej samodzielny jak już nam się kiedyś wreszcie uda
3.Gdzieś w lutym/marcu czeka nas przeprowadzka, więc będę mogła dźwigać kartony z rzeczami normalnie i może uwiniemy się wtedy szybciej

Minusów nie wylistuję bo wtedy optymistyczny przekaz posta trafi szlag...

Qrwa.
Dobrze. Szukaj plusów. Minusy zepchnijmy.

Przykro mi. Bardzo. Baaardzo. Echhhhh😥

Po prostu bydziem świętować pozytywne betki razem-2020 jest Nasz😘 O!!!
 
Do góry