reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dopiero mam chwilę żeby usiąść i nadrobić forum, a więc tak...USG wyszło jak to pan doktor powiedział idealnie, mały/mała ma 5 cm i jest wyjątkowo ruchliwy jak to powiedział 😉ale.... Ze względu na to że wolna beta hcg przy teście pappa wyszła wysoka to i wyszło podwyższone ryzyko ZD, no i miałam chwilę namysłu czy amiopunkcja (refundowana) czy test Sanco, wybrałam to 2 i od razu oddałam krew, także teraz przed nami tydzień niepewności... Chociaż szczerze mówiąc po tym co widziałam na USG jestem jakoś dziwnie spokojna że będzie dobrze, zresztą musi być nie ma innej opcji!
Na pewno jest zdrowe!!! Te podwyższone ryzyko to pić na wodę, nie potrzebne straszenie... Znam bardzo dużo dziewczyn którym wyszło podwyższone, decydowały się na amnio bądź nie i dzieci zdrowe się rodziły. Także głowa do góry. :D
 
reklama
Dopiero mam chwilę żeby usiąść i nadrobić forum, a więc tak...USG wyszło jak to pan doktor powiedział idealnie, mały/mała ma 5 cm i jest wyjątkowo ruchliwy jak to powiedział [emoji6]ale.... Ze względu na to że wolna beta hcg przy teście pappa wyszła wysoka to i wyszło podwyższone ryzyko ZD, no i miałam chwilę namysłu czy amiopunkcja (refundowana) czy test Sanco, wybrałam to 2 i od razu oddałam krew, także teraz przed nami tydzień niepewności... Chociaż szczerze mówiąc po tym co widziałam na USG jestem jakoś dziwnie spokojna że będzie dobrze, zresztą musi być nie ma innej opcji!
Tez robilam testy z krwi, mialam wynik po 3 dniach. I tez bylam dosc spokojna, ale wolalam sie upewnic.
To zaraz bedziesz wiedziec czy beda krolowac rozowosci i tiule czy raczej niebieskosci [emoji16]
 
Tez robilam testy z krwi, mialam wynik po 3 dniach. I tez bylam dosc spokojna, ale wolalam sie upewnic.
To zaraz bedziesz wiedziec czy beda krolowac rozowosci i tiule czy raczej niebieskosci [emoji16]
Faktycznie, zupełnie zapomniałam że płeć przy okazji poznam 😉 tylko teraz przez święta pewnie dłużej zejdzie, no nic jak zawsze trzeba się uzbroić w cierpliwość.
 
Dziewczyny jednak jestem na porodowce. Zbadali mnie i mam mało wód płodowych i będę miała wywolywany poród. Proszę trzymajcie kciuki....
Krzyki kobiet rodzących obok mnie przeraża. Ja mam oksytocyne podłączona na razie

Dasz radę mamuśka!!! :D czyli czekamy na rozpakowanie prezentu 🤗❤️
Gwarantuje, że jak ci położą córeczkę na brzuchu to nie będziesz pamiętać nic z porodu. Będziesz najszczesliwsza kobietą na ziemi, tak więc myśl o celu, nie o drodze 😉
 
reklama
Do góry