reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie będzie prezentu na święta niestety. Zaczynamy od nowa. Cud się nie zdarzył...😭Nie powtarzam już. To nie ma sensu.
Ale mi przykro....bardzo liczyłam na to że Tobie się uda.... Ja dołączę za tydzień ze swoimi negatywnymi newsami ale ja już nie będę startować od nowa... Przytul mocno swojego Maksia.. Buziaki
 
Nie będzie prezentu na święta niestety. Zaczynamy od nowa. Cud się nie zdarzył...😭Nie powtarzam już. To nie ma sensu.
Tak mi przykro... Dlaczego tak się dzieje i musimy tyle bólu znosić.. 😩😩😩😭😭😭 Całym sercem jestem z tobą.. 😘 Śledzę forum cichutko i bardzo trzymała za ciebie kciuki.. ❤️ Przykro mi... Też zaczynam od nowego roku... Ty ostatnio mi powiedziałaś że damy radę.. Więc plan jest taki dziś możesz 😭😭😭 jutro już nie bo w święta jesteś potrzebna mężowi i dzidzi.. Czas leczy rany i znowu nabierzesz sił 😘😘 wszystkie tu w ciebie wierzymy 🥰🥰🥰
 
Szukałam plusów. O dziwo nawet znalazłam 3. Aż się sobie dziwię, że umiałam tak teraz ich szukać:
1.Napierdolę się na Sylwestra (dziś bez gwiazdek, bo i okazja wyjątkowa). Po prostu tak jak dawniej, gruby melanż. Należy nam się to jak nic!!!
2.Maksik będzie bardziej ogarnięty i bardziej samodzielny jak już nam się kiedyś wreszcie uda
3.Gdzieś w lutym/marcu czeka nas przeprowadzka, więc będę mogła dźwigać kartony z rzeczami normalnie i może uwiniemy się wtedy szybciej

Minusów nie wylistuję bo wtedy optymistyczny przekaz posta trafi szlag...
 
reklama
No niestety nie zanosi się na to [emoji53][emoji53][emoji53]
Właśnie był obchód i zostaje na święta w szpitalu [emoji26][emoji26][emoji26] po prostu super. Wyć mi się chce [emoji26][emoji26][emoji26]
Nie płacz kochana. Będziesz miala co wspominać. Teraz najważniejsze jest dobro Twoje i maleńkiej ! Moze to nie pocieszenie, ale pomysł ile z nas chxialaby byc na Twoim miejscu i spędzić te Święta nawet w szpitalu, czekając na CUD :*
 
Do góry