reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

No ja ide na luteinie i mam nadzieje ze mi tego nie zmieni. Ale czy ktos kiedys nie cytował chyba @motylek24 ze to i to ma prawie taki sam skład ?
Tak, substancja czynna ta sama, tylko prolutex zajebiście szybko się wchłania i nie daje uczulenia (a dużo osób się skarży po luteinie). Gdyby jeszcze ktoś wymyślił jakiś patent na te zastrzyki żeby mniej bolały i nie robiły się siniaki to by w ogóle było super.
 
reklama
Tak, substancja czynna ta sama, tylko prolutex zajebiście szybko się wchłania i nie daje uczulenia (a dużo osób się skarży po luteinie). Gdyby jeszcze ktoś wymyślił jakiś patent na te zastrzyki żeby mniej bolały i nie robiły się siniaki to by w ogóle było super.
Mozliwe, ze to juz beda Twoje ostatnie zastrzyki ;)
 
Tak, substancja czynna ta sama, tylko prolutex zajebiście szybko się wchłania i nie daje uczulenia (a dużo osób się skarży po luteinie). Gdyby jeszcze ktoś wymyślił jakiś patent na te zastrzyki żeby mniej bolały i nie robiły się siniaki to by w ogóle było super.
Polecam cienkie, cieniutkie igły i uciskanie miejsca po Zastrzyku. Mnie pomaga. A i jeszcze jak przy wkuciu boli, to wyciągam igłę i szukam miejsca gdzie nie boli😘😘😘
 
Jak dla mnie to każda klinika powinna wymagać kariotypow . Wiem ze we Wrocławiu napewno wymagali w invicta chyba tam koło PKP. W mojej klinice nie wiem czy wymagają bo ja już mam zrobione po ostatnim niepowodzeniu , mój lekarz mnie skierował na to badanie . A jeśli chodzi o imunologie to każda klinika która niema swojego specjalisty powinna bazować na zaleceniach wujka P czy M. Jestem ciekawa jak u mnie w klinice lekarz podejdzie do tego tematu z dodatnimi ana itd
W invimedzie Wrocław na start tego wymagali
 
Kuwa 40 zł do góry 😡😡😡
Czytałam gdzieś, że niby można na samej luteine, zwiększonych dawkach plus lutinus i cosik tam jeszcze. Ja chyba jednak wolę się kuć😱😱😱Jakoś mam wrażenie, że zawsze i tak za mało tego proga mam🤔🤔🤔
No przeciez kiedys Prolutexu wogole nie zlecali, ja 3 pierwsze transfery potem cała ciążę tylko luteine.. teraz lekarz dołożył Lutinus a z Prolutexu zrezygnowałam, mój lekarz nie miał problemu żeby go na luteine podjezykowa zamienić
 
reklama
Do góry