reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny o co chodzi , bo nie jestem w temacie .
Wlasnie w radio 3 byl komuniat zeby nie odstawiac bo to spowoduje wieksze straty na zdrowiu i ze trwaja badania. Ale mnie to nie pociesza. Czekam na wytycznie od mojego lek klinicznego. Cos jest na rzeczy napewno. Lekarka rodzinna powiedziala ze byl u niej przedstawiciel farmaceutyczny i podobno jest straszliwa afera. Dziewczyny ja bore symphormin 1000 x 2. i diabetolog powiedziala ze jesli w aptece beda mi wciskali gluckophage to mam powiedziec ze poczekam na symphormin. Biore xr z wydluzonym uwalnianiem. Ale gdzies slyszlam ze to tez jest zamiennik. To jaki brac symhormin, gluckophade, siofor, czy zwykla meformine? Juz sie gubie. Czy wy dziewczyny bedziecie dalej brac te leki ? Ja chyba nie mam wyjscia :(
 
Wlasnie w radio 3 byl komuniat zeby nie odstawiac bo to spowoduje wieksze straty na zdrowiu i ze trwaja badania. Ale mnie to nie pociesza. Czekam na wytycznie od mojego lek klinicznego. Cos jest na rzeczy napewno. Lekarka rodzinna powiedziala ze byl u niej przedstawiciel farmaceutyczny i podobno jest straszliwa afera. Dziewczyny ja bore symphormin 1000 x 2. i diabetolog powiedziala ze jesli w aptece beda mi wciskali gluckophage to mam powiedziec ze poczekam na symphormin. Biore xr z wydluzonym uwalnianiem. Ale gdzies slyszlam ze to tez jest zamiennik. To jaki brac symhormin, gluckophade, siofor, czy zwykla meformine? Juz sie gubie. Czy wy dziewczyny bedziecie dalej brac te leki ? Ja chyba nie mam wyjscia :(
@Tasza pomozesz ?
 
Powtorz w piatek.
Powinna juz ruszyc, ale dzis jest ekstremalnie wczesnie wg mnie...
Jak nie blastka, to może lepiej powtórz. Myślałam że blastka. A co do pokory, to ivf uczy jej najlepiej niestety. Beta 1 wygląda jak resztka pregnylu, ale może kropek nie zatrybił jeszcze. Przy blastce byłoby pozamiatane, z morulami nie mam doświadczenia
 
Ostatnia edycja:
Jak nie blastka, to może lepiej powtórz. Myślałam że blastka. A co do pokory, to ivf uczy jej najlepiej niestety. Beta 1 wygląda jak resztka pregnylu, ale może kropek nie zatrybił jeszcze. Przy blastce byłoby pozamiatane, z morula i nie mam doświadczenia
Ja bym też powtórzyła za 2 dni dla pewności. Chociaż już się domyslam jakie u Nadziei nastroje 😐
 
reklama
Do góry