reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dlaczego nie probityki ? Ja od kad biore mete mam problem z jelitami i codziennie biore DEBUTIR. Bardzo mi pomogl. Znam osobe, ktora byla na kolonoskopii i miala krwawiace wrzody, Po miesiecznej kuracji debutirem (propbiotyk) wszystko sie zagoilo.
Kochana probiotyki tak ale lek a nie suplement diety. Leki podlegają kontroli. Poczytaj Pana Tabletkę, fajnie o tym pisze.
 
reklama
Kochana probiotyki tak ale lek a nie suplement diety. Leki podlegają kontroli. Poczytaj Pana Tabletkę, fajnie o tym pisze.
No to poradz mi co zrobilabys w mojej sytuacji? AMH 7.4 widoczne pecherzyki na jajnikach. IO po dwoch godzinach zamiast malec rosla i to sporo. Waze 52 kg robie wszystko co tylko mi w uche wejdzie. Meta tak na mnie dziala ze codzinnie trzy albo cztery razy biegunka. Kolonoskopia zrobiona i wszystko jest ok. Wyniki po braniu mety jak lekarz stwierdzil nie do podrobienia.
 
Oj chyba Ty bardziej
U mnie zaczynaja sie hustawki
Asia kochanie nie wiem czy jestem silna. U nas na razie temat ivf się zakończył ale wiadomo że nie odpuszczę naturalnie. Są noce kiedy szlocham ale układam sobie w głowie że na razie muszę cieszyć się innymi rzeczami i żyć dalej. Boli mnie ta nie sprawiedliwość ale póki mąż nie zmieni zdania to muszę jakoś funkcjonować. Ojjj huśtawki są ciągle a najbardziej mnie wkurza to że ktoś przychodzi i wyzywa się na mnie bo ma problemy i oczekuję zrozumienia bo np ojciec 85lat umierający... Wiem wiem to ojciec ale człowiek od zawsze musiał liczyć się Z tym że kiedyś go zabraknie, ja przez ostanie 1,5 roku jakoś nie wyzywalam się na nikim, nie krzyczałam że mam problemy itp dusilam to w sobie. A uważam że u nas jest nad czym zaplakac itd bo żadna z nas nie była na to przygotowana że przyjdzie jej zmierzyc się z niepłodnościa.

Asia nie jest to łatwe ułożyć sobie w głowie to że możesz nie być mama, i powiem wam wszystkim (byc może wymagam terapii, nie wiem, chociaż koleżanka psycholog mówi że dobrze sobie radzę, bo jako pedagog specjalny zmierzylam się nie raz z tragedia i znam te etapy wychodzenia z zaloby w teorii i praktyce, i wzztskie je widziałam u siebie) nie pogodzilam się z tym i pewnie nigdy się z tym nie pogodzie ale powoli akceptuje ten stan bo inaczej wpadlabym w depresję.
 
No to poradz mi co zrobilabys w mojej sytuacji? AMH 7.4 widoczne pecherzyki na jajnikach. IO po dwoch godzinach zamiast malec rosla i to sporo. Waze 52 kg robie wszystko co tylko mi w uche wejdzie. Meta tak na mnie dziala ze codzinnie trzy albo cztery razy biegunka. Kolonoskopia zrobiona i wszystko jest ok. Wyniki po braniu mety jak lekarz stwierdzil nie do podrobienia.
Kochana nie wiem. Jeśli masz biegunki po leku jak najbardziej przyjmuj probiotyki. Mało tego moja ginekolog nawet mówiła że trzeba przyjmować duze ilości aby coś pomogły. Lekami wśród probiotyków są np. enterol, lakcid, jeszcze kilka innych. Co ciekawe wcale nie są droższe od tych "reklamowanych". Co do Meta to już kilku dziewczynom ten lek pomógł zajść w ciążę. Więc to nie jest tak, że to samo zło.
 
reklama
Do góry