reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny [emoji4]
Dziś stuknelo mojemu maleństwu 12 tydz i bylam dziś na badaniu prenatalnymi. Koszt 400 zl ale uwazam, że warto. Za tydz wyniki z krwi. Lekarz jeszcze nie powiedział na 100% ale prawdopodobnie dziewczynka ale co najważniejsze póki nie ma wyników z krwi wszystko ok [emoji173][emoji173][emoji173] lekarz mówił, że ponieważ dziecko poczęte przez in vitro naklanial mnie na badania prenatalne 2 i 3 trymestru. Ktoras z Was robiła wszystkie 3?
Pozdrawiam cieplutko[emoji4]
Ja. U nas wszystkie 3 badania sa obowiazkowe i darmowe dla wszytskich.
Badanie w 20tyg naprawde jest mega potrzebne, nie rezygnuj z niego.
Ja dzis 12t1d i mam prenatalne jutro.
Gratuluje zdrowej niuni, teraz nic tylko myslec nad imieniem [emoji4]
 
reklama
Cześć dziewczyny 😊
Dziś stuknelo mojemu maleństwu 12 tydz i bylam dziś na badaniu prenatalnymi. Koszt 400 zl ale uwazam, że warto. Za tydz wyniki z krwi. Lekarz jeszcze nie powiedział na 100% ale prawdopodobnie dziewczynka ale co najważniejsze póki nie ma wyników z krwi wszystko ok ❤❤❤ lekarz mówił, że ponieważ dziecko poczęte przez in vitro naklanial mnie na badania prenatalne 2 i 3 trymestru. Ktoras z Was robiła wszystkie 3?
Pozdrawiam cieplutko😊

Ja robiłam wszystkie 3, ale głównie dlatego, że mój lekarz wystawił mi skierowanie na 2 i 3. Nie odczuwalam potrzeby ich robienia, bo mój lekarz prowadzący robił bardzo dokładne usg i wszystko mi pokazywał co 2-3 tygodnie.
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo
💕💕💕💕💕

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

2019-11-25 Justi55 BETA❤✊
2019-11-26 Netiaskitchen BETA❤✊
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-26 mary.m decyzja o transferze
2019-11-26 sandra777.12 wizyta przed transferem
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-11-28 Elizabeth68 USG❤❤❤
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-10 AleAle27 termin porodu
2020-06-08 Gość gość ANNA termin porodu
2019-11-27 Wiórka BETA ❤✊

@Justi55 Cudownie czytać takie rzeczy z rana:* Gratulujemy:*
Marzenia się spełniają:*
Życzymy nudnych 9 miesięcy:*

Vinszka już urodziła :-) :)
 
reklama
Cześć dziewczyny, właśnie wracamy z pierwszej wizyty z Bociana... Proszę Was bardzo o poradę bo sama nie wiem co o tym myśleć, lekarz stwierdził, że wszystko z nami ok, że badanie nasienia super, po usg stwierdził że endo, macica, owulacja-wszystko pięknie. I zaproponował żeby zrobić najpierw 3 inseminacje, jak się nie uda dopiero in vitro. I stąd moje pytanie czy jest sens w ogóle robić inseminacjie?6 lat starań, niskie AMH - 1.19, jeden niedrozny jajowod, podejrzenia endometriozy, polipy endometrialne były ale miałam histeroskopie I je usunięto. Do tego nie mieszkamy w Polsce, do kwietnia nie mam urlopu i mam straszne problemy żeby przylatywać na wizyty, a wiadomo że przy inseminacji bym musiała na jakieś 3 tygodnie przyleciec 😔 zlecił na dziś rozszerzene badanie nasienia i badania genetyczne zrobiliśmy, dokładnie nie wiem jakie, ale chyba rozszerzone bo 3.5 tysiąca zaplacilismy... Mam nadzieję, że może jeszcze po tych badaniach coś wyjdzie nie tak... Najgorsze dla mnie jest brak przyczyny bo nie wiadomo co robić... 6 lat minęło i nie chce mi się chyba teraz bawić w inseminacjie, znając życie wyjdzie dupa i kolejne stracone miesiące... Co byście zrobiły na moim miejscu? 😘
 
Do góry