reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Tez mam "ciekawy "tekst mojej siostry :
"Jakbyś chciała to juz byś dawno miała" ...
Wiec wychodzi na to,ze nie chce a in vitro z nudów robię:)
Ależ leniwców mamy na tym forum :)
Dziewczyny bierzmy sie w końcu za jakąś robotę i róbmy dzieci:)
Jest takie powiedzenie- głodnego syty nie zrozumie. Pasuje idealnie.
 
reklama
u mnie jest jedna przeszkoda taka że trzeba robić delikatny zakręt i niby to ma wyprostować do zabiegu lecz lekarze którzy robili mi zabieg in vitro nie mieli z tym problemów aby przedostać się. także nie wiem czy to jest potrzebne czy tylko jest taka kwestia że lekarz szuka aby szukać . Bo ogólnie nie przyznałam się lekarzowi z klinki in vitro że byłam z wynikami u diabetologa + krzywa cukrowa i on mnie wysłał do endokrynologa bo zobaczył wynikach z kliniki że mam zawysoką prolaktyne o 100% bo norma jest 23 a ja miałam 46.3 . I dopiero endokrynolog mi obniżył lekami do 7 i dał skierowanie na rezonans magnetyczny przysadki mózgowej . teraz 28.11.2019 mam ten rezonans . a w klinice 27.11.2019 i 29.11.2019 mam mieć robioną biopsje i nie wiem czy mam się pchać w Histeroskopia.
A nie robiłaś testu prolaktyny z obciążeniem? Tam wychodzi czy to czynnościowa czy ryzyko guza przysadki.
 
Tez się oczywiście z tym zgadzam, ale jeśli może pomoc, to myśle ze jeśli się weźmie z umiarem, to nie zaszkodzi.
Zażywanie relanium do bety to przesada. Można w dzień transferu, może jeszcze dzień po. Należy zawsze pamiętać że kropek rozwija się i jest w newralgicznym momencie.
 
Dziewczyny mam pytanie czy któraś w Was przed transferem brała leki Encorton i Equoral? A później w cyklu z transferem Encorton i acard?
 
reklama
To identycznie jak ja .Mi mówili żeby brać jak będzie ból no ale wtedy myślałam że to zło faszerowac się rozkurczowymi
No i ja myślałam tak samo 😂, ze mogę zrobić krzywdę jak będę brała rozkurczowe 🙄. Później jak zaczelam czytać tutaj ze dziewczyny biorą nospe, a nawet relanium to mnie zatkało 🤭. No nic, człowiek się uczy 😁. Wole mieć te leki w razie czego na następny raz.
 
Do góry