reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja mialam 1 tabl na godzine przed transferem, potem 1 wieczorem w dniu transferu i przez dwa dni po transferze 2x1. Pozwolilam sobie brac 3 dni po transferze.
Relanium ma niby podobne działanie do nospy na mięśnie gładkie w macicy.. możesz nospe do 3 razy dziennie brać sama ale nie wiem czy jest sens brać dodatkowo przy braniu lelanium.. ;)
Dzięki dziewczyny! 😊
 
@kolor nadzieji Większość osób podaje w brzuch. Pytałam kiedyś lekarza czy mogę w mięśnie to mówi ze jak najbardziej ale trzeba je mieć. Wszystko zależy czy np.na udzie złapiesz kawałek mieska o wbijesz
 
@Camilleka zauważyłas że w Fr stawiają na jak najmniej zbędnych leków?Ja akurat się z tego cieszę bo jakoś zawsze nie lubialam się faszerowac
Dokładnie, jak najmniej leków, ale teraz do drugiego transferu chce się trochę lepiej przygotować. Wcześniej byłam zielona totalnie, bolał mnie brzuch i zamiast coś wziąć, to nic a nic, mimo ze miałam ten spasfon przepisany, ale to tylko po punkcji miałam brać.
 
No właśnie ja jestem szczupłą osoba więc ciężko mi będzie coś zebrać a na brzuchu łatwiej bo robiłam już zastrzyki z ovitrelle.
@kolor nadzieji Większość osób podaje w brzuch. Pytałam kiedyś lekarza czy mogę w mięśnie to mówi ze jak najbardziej ale trzeba je mieć. Wszystko zależy czy np.na udzie złapiesz kawałek mieska o wbijesz
 
reklama
Do góry