reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, a co lekarze mówili na Waszą kiepską reakcje na stymulacje? bo ja miałam najpierw puregon 300 później Menopur 400 i też max 3 komórki do pobrania.
Mi lekarz powiedział, że organiz nie reaguję tak jak się spodziewał i przy następnym podejściu trzeba będzie zwiekszyć.leki. Ja prawiw cały czas brałam menopur 150 więc naprawdę mało.
 
reklama
U mnie dzis 10t6d. Zgaga i ogolne zmeczenie, ale to tyle. Zadnych mdlosci czy boli piersi.
U mnie wizyta dopiero 26.11 - prenatalne.
Pocieszasz mnie ze nie tylko ja nie mam objawow :) ja mam prenatalne w przyszla srode, zastanawialam sie czy to aby nie za wczesnie ale moja ginegolog powoedziala ze robi sie od 11 tygodnia wiec jak najbardziej mozemy robic.
 
Pocieszasz mnie ze nie tylko ja nie mam objawow :) ja mam prenatalne w przyszla srode, zastanawialam sie czy to aby nie za wczesnie ale moja ginegolog powoedziala ze robi sie od 11 tygodnia wiec jak najbardziej mozemy robic.
U nas robia w 12t, u mnie to bedzie 12t2d dokladnie tak samo jak poprzednim razem. Ale fakt, ze podobno mozna wczesniej.
Tamtym razem dostalam takie ladne zdjecie, teraz tez na takie licze [emoji4]
IMG_20191016_123400_142.jpeg
 
Nie sądziłam, ze ktoś o mnie tu pamięta. Tak, AA, Accofil wlew i zastrzyki do do 8tc (+inne leki). obecnie leci 20 tc. Za to teraz podskoczyły mi próby wątrobowe i zastanawia mnie, czy ten caly zestaw leków się do tego nie przyczynił :/
KIR AA, udany transfer więc ja oczywiście że o Tobie pamiętam [emoji6]
No a te wszystkie leki wiadomo że organizmowi nie służą...
A poza tym to jak się czujesz? Będzie córeczka czy synek?
 
Nie sądziłam, ze ktoś o mnie tu pamięta. Tak, AA, Accofil wlew i zastrzyki do do 8tc (+inne leki). obecnie leci 20 tc. Za to teraz podskoczyły mi próby wątrobowe i zastanawia mnie, czy ten caly zestaw leków się do tego nie przyczynił :/
A powiedz jaki zarodek miałaś transferowany i za którym transferem z accofilem się udało? Partner jakie hla-c?
Czulas jakieś objawy zagnieżdzania?
 
reklama
Do góry