reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny jestem tu nowa.
Staram się od 5 lat.
Jestem po 3 ivf i 6 transferach na swoich zarodkach. I teraz jestem po transferze z AZ 5 dzień. Z accofil bo mam kir AA.
Czy komuś z was się udało z kir AA z accofil?
Póki co zero objawów. W 2 i 3 dpt miałam lekkie bóle jak na @ ale wszystko już przeszło.
 
Nie martw się na zapas po często jak mało komórek a się ładnie zapladniaja to ciaza jest szybko, tym bardziej że masz przebadana to wiesz że zdrowa, jak nie ma żadnych problemów z immuno jest duża szansa że będzie ok.
Nie wiem czy mam. Nie badałam . Zrobiłam podstawowe ,dodatkowo kariotypy na pierwszy raz. Jak się nie uda będę szukać dalej. Tylko kasa. Pierwsza procedura wyszła nas z Pdg w1 tyś. Masakra. A ty kiedy teraz przyjmujesz kropka ??
 
A u kogo się leczysz?? Stymulacja nie poszła za dobrze, miałam dobre amh i lekarz przepisał tylko menopur , dodatkowo byłam podziebiona miałam tylko 3 komórki. Stwierdził ,że nastepnym razem trzeba będzie podać więcej. 3 się zapłodniły. Do 5 doby dotrwały 2 wysłaliśmy na Pgd i jedna wadliwa. Prawidłowa została podana wczoraj. Dlatego tak się martwię jak się nie uda wszystko od nowa ;(((

U mnie podobnie i zastanawiam się z czego to wynikło, dobre amh i tylko 3 komórki (stymulacja gonalem 150). Lekarz też się zdziwił i następnym razem będziemy zmieniać dawkę. Jedna padła, dwie zamrożone w 3 dobie. Przy pierwszym transferze nic nie drgnęło, teraz będę zabierać ostatnią i zobaczymy. A to pgd z jakiego powodu? I pewnie niemały koszt badania? Oby dla Ciebie i dla mnie to był szczęśliwy transfer :)
 
Cześć dziewczyny jestem tu nowa.
Staram się od 5 lat.
Jestem po 3 ivf i 6 transferach na swoich zarodkach. I teraz jestem po transferze z AZ 5 dzień. Z accofil bo mam kir AA.
Czy komuś z was się udało z kir AA z accofil?
Póki co zero objawów. W 2 i 3 dpt miałam lekkie bóle jak na @ ale wszystko już przeszło.

Witaj

U nas na forum nie ma tak dużo dziewczyn z Kir AA (albo są a o tym nie wiedzą bo podobno 30% Polek taki ma), ale z tego co pamiętam to @pannadorka ma kir AA i jej się udało z accofilem, kilka innych włącznie ze mną jeszcze walczy... ale na innych forach też widziałam że dziewczynom się udaje więc głowa do góry...
Dodam że u mnie z kir AA po jednym transferze nie wiedząc że jestem w ciąży pozamacicznej bo beta była ujemna po odstawieniu accofilu, progesteronu i reszty lekow ciąża się dalej rozwijała... więc czasem wystarczy tylko ten zdrowy, mocny zarodek...
Trzymam mocno kciuki, mam nadzieję że tym razem się uda i doczekacie sie w końcu upragnionego dziecka...
Ja też jestem po 3 ivf i 5 transferach i myśli w głowie o AZ... więc dodatkowo mocno ściskam kciuki[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
Dziewczyny miałyście jakieś skutki uboczne po Encortonie? Jaką dawkę bierzecie i jak długo? Przerażają mnie te wszystkie leki i skutki uboczne w ulotkach :/
 
U mnie podobnie i zastanawiam się z czego to wynikło, dobre amh i tylko 3 komórki (stymulacja gonalem 150). Lekarz też się zdziwił i następnym razem będziemy zmieniać dawkę. Jedna padła, dwie zamrożone w 3 dobie. Przy pierwszym transferze nic nie drgnęło, teraz będę zabierać ostatnią i zobaczymy. A to pgd z jakiego powodu? I pewnie niemały koszt badania? Oby dla Ciebie i dla mnie to był szczęśliwy transfer :)
Pgd w sumie nie było wskazań lekarz zasugerował, a my jako świezaki się zgoszilismy. Koszt za 2 komórki 4 tyś. Kariotypy wyszły u nas dobrze a jednak z komórek okazała się wadliwa. Brak 22 chromosomu , więc się okazało, że jednak warto. Nie wiem tylko z czego to wynika skoro badania jie wykazały zmian. Trzeba by było poszerzyć diagnostykę w tym kierunku ale kompletnie się nie znam ;(
 
Dziewczyny miałyście jakieś skutki uboczne po Encortonie? Jaką dawkę bierzecie i jak długo? Przerażają mnie te wszystkie leki i skutki uboczne w ulotkach :/
Ja bralam encorton przez 4 tygodnie i moim skutkiem ubocznym byly dwa didatkowe kilogramy. Innych nie odczulam :) my nie dostajemy duzych dawek encortonu wiec spokojnie :)
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn w ciazy ok. 10-11 tygodnia. Jak sie maja wasze objawy ? U mnie od kilku dni cisza... zero objawow wiec standardowo zaczelam sie martwic a wizyta dopiero we srode.
 
Do góry