reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Właśnie wczoraj byłam i doktor powiedział że jest pewny że dziewczynka dokładnie 12 tydzień i 4 dni i tak się zastanawiam czy już mogę spokojnie żyć z tą świadomością czy nastawiam się jeszcze na siusiaka
U nas po 12 tc lekarz stwierdził że jedno na 100 dziewczynka a drugie na 80 chlopiec i tak zostało do końca. Więc myślę że po ciuchu możesz cieszyć się z pareczki [emoji8][emoji3590]
 
reklama
A ile mieliście zarodeczkow, badali wszystkie i tylko jeden nieprawidłowy? To i takl dobry wynik.. Ja miałam już 5 transferow może dlatego już po prostu więcej wiem, jak zaczynałam też brałam wszystko co mi zleci i byłam kompletnie zielona :D Mi się u nich udało za 3cim transferem wtedy też Famsi zrobiliśmy pierwszy raz i były ładne blastki z tego aż 5. Mój lekarz z Invicta mi nawet potem ciążę prowadził i dużo pomógł wtedy. po 5 latach jak do niego wróciłam to już jakby nie ten sam lekarz i Invicta bardziej komercyjna.. zlewaja totalnie.. dlatego zabieram 2 ostatnie mrozaki naraz a nadzór nad implantacja już sama sobie zrobię :D
A u kogo się leczysz?? Stymulacja nie poszła za dobrze, miałam dobre amh i lekarz przepisał tylko menopur , dodatkowo byłam podziebiona miałam tylko 3 komórki. Stwierdził ,że nastepnym razem trzeba będzie podać więcej. 3 się zapłodniły. Do 5 doby dotrwały 2 wysłaliśmy na Pgd i jedna wadliwa. Prawidłowa została podana wczoraj. Dlatego tak się martwię jak się nie uda wszystko od nowa ;(((
 
Do góry