reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny dzisiaj moja 4 weryfikacja bety i mam nadzieje ze ostatnia ☺ 15 dpt beta 3074. 12.11 wizyta kontrolna. Dla pytających o bóle czy ich brak dodam swoje trzy grosze. U mnie każdy dzień jest inny. Raz mogę latać ze ścierka po całym domu a następnego leżę i czuje ze boli, ciągnie. Naprawdę jest pełna huśtawka ale przyjmuje co jest i mimo równych sygnałów mówię sobie: jesteś w ciąży a szukanie drugiego czy trzeciego dna dla każdego sygnału to nie potrzebny stres ☺ Trzymam kciuki za nas wszystkie ✊
Super przyrost :happy: Ja też dzisiaj lecę na ostatnią weryfikację bety, trzymaj kciuki .
 
Mój jeden kot nazywa się Dzikot, od dzikiego kota bo był bardzo nieufny za młodu. A jak mnie wkurzy to wołam na niego Dziki h... :p Jednak to chyba dobrze, że nie mam dzieci:p
hahahaha ;D my mamy buldoga francuskiego Zuzie - mieszkamy w niemczech wiec tu nikt nie wnika ale w POolsce jak idziemy z nia to ludzie sa oburzeni damskim imieniem ;D
 
Dziewczyny dzisiaj moja 4 weryfikacja bety i mam nadzieje ze ostatnia [emoji3526] 15 dpt beta 3074. 12.11 wizyta kontrolna. Dla pytających o bóle czy ich brak dodam swoje trzy grosze. U mnie każdy dzień jest inny. Raz mogę latać ze ścierka po całym domu a następnego leżę i czuje ze boli, ciągnie. Naprawdę jest pełna huśtawka ale przyjmuje co jest i mimo równych sygnałów mówię sobie: jesteś w ciąży a szukanie drugiego czy trzeciego dna dla każdego sygnału to nie potrzebny stres [emoji3526] Trzymam kciuki za nas wszystkie [emoji110][emoji3590]
Cudownie;) jak ja się cieszę, że się Wam udało ;) z tymi bólami i objawami idzie zwariować. Doszukiwać ich, nie doszukiwać, tak zle, tak nie dobrze.. beta to beta;)
 
Cześć. dziewczyny mam niedobór witaminy D i za jakiś czas będę musiała sprawdzić, czy się coś poprawiło. Z tym, że przeczytałam gdzieś, że przed badaniem należy ją odstawić na jakiś czas. Macie może jakąś wiedzę na ten temat?
 
reklama
@Camilleka dziękuje za słowa wsparcia.

Niestety wyniki męża są bardzo złe. Fragmentacja 38% :(
Dziś udało się jeszcze umówić do urologa, zaraz się dowiemy czy wszystko ok.
W piątek kolejne badanie nasienia MSOME.
Teraz przez 2 miesiące musi się suplementowac i w styczniu podchodzimy do in vitro krótkim protokołem.
Moje AMH 1,5 i dr mowila ze za wiele komórek z tego nie będzie. Szczęście w nieszczęściu ze w styczniu mam 35te urodziny i zaplodnia wszystkie komórki. Czeka mnie jedna wizyta w grudniu po Świętach i rozpiska leków do stymulacji.
 
Do góry