reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki nie wiem,czy wiecie,ale 15.12.2012 przyszły na świat moje kochane szkraby: Laurka i Gabriel, był to równo 36 t.c.. Obudziłam się z silnymi skurczami,pojechaliśmy do szpitala a tam zdecydowali,że za 2,5 h mam mieć cesarskie cięcie-byłam w szoku,że to już zwłaszcza,że wody mi nie odeszły, szyjka się nie skróciła,ale KTG wykazało regularne silne skurcze. Spędziliśmy 8 dni w szpitalu ponieważ synek 10 minut po porodzie zaczął mieć problemy z oddychaniem, krążeniem, temp.ciała. Okazało się,że ma objawy wcześniactwa, infekcje i musi leżeć ze wspomaganiem w inkubatorze na OION-ie. Przeżyłam wielkie stresy,ale od niedzieli jesteśmy wszyscy razem w domku. Gabryś wyleczył infekcję, zaczął jeść powoli z butli (wcześniej tylko sonda) i powoli dogania Laurkę, która urodziła się z 10 pkt i od początku była wzorowym zuchem.

Korzystając z okazji chciałabym Wam Życzyć Zdrowych Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!!!

madzialenak
- tak bardzo się cieszę,że się udało i nieustannie trzymam kciuki.

miliaa- dziewczyny mają rację,to na pewno nic poważnego,ale sygnał,żeby przystopować. Dopóki nie ma podczas krwawienia bóli jak na @ to nie musisz się denerwować,ale leżeć i odpoczywać. Oczywiście USG jest wskazane,żeby sprawdzić co tam słychać u maluszka,no i zastanów się nad odstawieniem acardu lub clexane,bo one mogą potęgować takie plamienia.

Pozdrawiam Was wszystkie kochane:tak:
 
Witaj Gienek. Przysyłam Ci wirtualne gratulacje, bardzo się cieszę, że maleństwa są już na świecie całe i zdrowe :-) Pisałam Ci w którymś poście, że na święta będziesz z maluchami w domu :-), sprawdziło się. Na pewno jesteście prze szczęśliwi. Życzę, aby maluszki pięknie się rozwijały i rosły. Możesz nam się pochwalić jakimś zdjątkiem maleństw.
 
Gieniek, moje gratulacje dla szczęśliwych rodziców:tak:
Uściskaj, byle nie za mocno i ucałuj swoje Maluchy od forumowej cioci :-) Niech rosną zdrowo jak na drożdżach.
 
Gienius...ja po raz kolejny gratuluje!! a dzieciaki masz sliczne, dumna mamuska mozesz byc!

nie wytrzymalam psychicznie i pojechalismy dzis do szpitala...otoz kochane moje...
jest pecherzyk 0,88cm, jest cialko zolte...
nie wiadomo skad te krwawienia...
no ja sie wykoncze chyba...

oczywiscie macie buziola za mega wsparcie jak zwykle :*
 
reklama
nie kochane, ja pracuje jako psycholog w szkole specjalnej z trudna i uposledzona mlodzieza, wiec u mnie praca w takich warunkach nie wchodzi w gre...
niby mam wrocic 2 stycznia, ale zalatwie sobie dalej zwolnienie... boje sie, bo dzieciaki tam swiruja strasznie. nie bede ryzykowac, spokojnie :tak:

a wy jak tam po swietach?? najedzone? ja z nerwow malo jadlam, za to dzis nadrabiam :happy:
 
Do góry