reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A powiedział Ci coś więcej lekarz? Dlaczego tak się stało? Jakie dalsze plany leczenia?
Rozmawiałam z nim tylko przez telefon, ma do mnie zadzwonić i mamy się umówić na kolejna wizytę, wiec może wtedy będę wiedziała coś więcej... jeśli się pozbieram w miarę szybko, chciałabym próbować juz w tym cyklu, jestem raczej silna osoba, ale na to jednak nie ma mocnych...
Ta cała procedura naprawdę daje po psychice każdej z nas.
 
reklama
Każdy raz boli, ale rzeczywiście ten pierwszy jest najgorszy. Ja po swoim pierwszym nieudanym transferze i straconych dwóch kropkach byłam w zupełnej rozsypce. Trzymaj się Kochana i pamiętaj że nie jesteś z tym smutkiem sama. Jest nas tu dużo i może nie potrzymamy fizycznie za rękę, ale zawsze podamy wirtualną chusteczkę, postaramy się jakoś pocieszyć i przytulić na odległość. Daj sobie chwilę i wracaj walczyć dalej!!! Do skutku!!!
Wzruszyła mnie Twoja wiadomość ❤️, ogromnie Ci dziękuje, Wam wszystkim dziękuje ❣️
Przeraża mnie myśl, ze mogłoby się nie udać raz jeszcze....
 
Ja miałam zlecenie od Paśnika, ale myślę, że klinika też powinna to ogarnąć. Nieduży koszt a warto sprawdzić :)
ok, po histeroskopii jak mi się nie uda to mam zamiar się wybrać się do Paśnika. A tak w ogóle, to fajnie że jesteś :) . Lubię czytać Twoje posty, bo jesteś tak pozytywna, że tylko pozazdrościć. Ale teraz to zaplusowałam, co nie:D:D:D
 
Czy ten lek z zaleceń lekarza ? Czy dostępny bez recepty ? Tez szukam czegoś na polepszenie ..
To jest bez recepty. Ja sama zaczelam brac po 1 tabletce,bo moj lekarz przez 2 stymulacje nic mi nie dawal na polepszenie i wyniki byly oplakane,teraz zwiększył mi DHEA do 2 tabletek dziennie,do tego biore OVARIN 2x1 i ubiquinol 200mg tez na poprawe jakości komorek. No i jeszcze 5tys wit D ale to sama sobie dawkuje,bo moj prowadzący olał moj poziom 22 przy poprzednim transferze,a jednak to ważna sprawa.
 
A ile już miałaś inseminacji? Co u Was jest nie tak? Jest jakaś przyczyna?

U nas co nie tak? Hm w tym problem ze niewiemy . 4 lata temu zaszłam w ciąże i była pozamaciczna , usunięto prawy jajowod . Po pół roku od zabiegu wpadłam w nadczynność tarczycy z pakietem gravesa. Po pół roku tarczyca uregulowana i powrót do starań ale nie wychodziło albo kończyło się beta 8 i okresem . Zrobiłam drożność lewego jajowodu i zaczęłam robić badania . Wszystko ok . Ciąży nadal brak . W zeszłym roku udało się ale było poronienie zatrzymane i zabieg . W dalszym ciągu szukam przyczyny . Nic nie wychodzi . Inseminacje robimy tylko jak jest owu z lewej strony i miałam jedna a teraz w tym cyklu prawa strona wiec czekamy do kolejnego . Jeśli nie wyjdzie to in vitro . A przed inseminacja miałam ciąże biochemiczna beta coś 22 i po 3 dniach okres .
 
reklama
Do góry