reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej, a możesz mi coś więcej powiedzieć o takim badaniu? Mi go nikt nie zlecił a pare razy już mi to mignęło na forum, tylko ja ciemna masa nie wiedziałam o co chodzi i dalej nie wiem. Czy to się robi u tego dr Paśnika czy klinika zleca?
Ja miałam zlecenie od Paśnika, ale myślę, że klinika też powinna to ogarnąć. Nieduży koszt a warto sprawdzić :)
 
No taka żywa krew jak na początek okresu. Lekarka kazała leżeć i wstawać tylko na siku. Choć dziwię się że okres mógł przyjść jak jest progesteron wysoki?
Masz bóle okresowe? Nasilające się? Lekarka ma racje, kompletnie nie ma sensu jechać na izbę przyjęć. Po badaniu ginekologicznym i USG które zrobią wcale nie będzie lepiej. Może to krwiak.
 
Dziewczyny, niby wiem, że mam nie panikować itp., no ale...
Czy to normalne, że wszystkie objawy jakie miałam do tej pory przeszły? Zgaga, lekkie zawroty głowy.. została tylko podwyższona temperatura i czasami coś zakłuje w dole brzucha i czasem w pachwinach..do tego dziś rano znowu pojawił się delikatnie brązowy upław.. bete zbadałam dwa razy i była wysoka.. a dziś praktycznie żadnych objawów, czy to normalne? Dziś jestem 22 dpt blastki mrozaczka.. niby mam dziś wizytę, ale to dopiero za 8 godzin.. poradźcie coś, uspokójcie mnie czy coś.. błagam...
 
@Śliwka12345 żeby Cię trochę uspokoić, 21dpt i mam betę podobna jak Ty
No taka żywa krew jak na początek okresu. Lekarka kazała leżeć i wstawać tylko na siku. Choć dziwię się że okres mógł przyjść jak jest progesteron wysoki?
Trzymaj się kochana, trzymam kciuki za Was oboje jesteśmy z Toba!
 
Dziewczyny, niby wiem, że mam nie panikować itp., no ale...
Czy to normalne, że wszystkie objawy jakie miałam do tej pory przeszły? Zgaga, lekkie zawroty głowy.. została tylko podwyższona temperatura i czasami coś zakłuje w dole brzucha i czasem w pachwinach..do tego dziś rano znowu pojawił się delikatnie brązowy upław.. bete zbadałam dwa razy i była wysoka.. a dziś praktycznie żadnych objawów, czy to normalne? Dziś jestem 22 dpt blastki mrozaczka.. niby mam dziś wizytę, ale to dopiero za 8 godzin.. poradźcie coś, uspokójcie mnie czy coś.. błagam...
U mnie tak co drugi dzień ustawaly to zupełnie normalne nie masz się czym martwic
 
reklama
Dziewczyny, niby wiem, że mam nie panikować itp., no ale...
Czy to normalne, że wszystkie objawy jakie miałam do tej pory przeszły? Zgaga, lekkie zawroty głowy.. została tylko podwyższona temperatura i czasami coś zakłuje w dole brzucha i czasem w pachwinach..do tego dziś rano znowu pojawił się delikatnie brązowy upław.. bete zbadałam dwa razy i była wysoka.. a dziś praktycznie żadnych objawów, czy to normalne? Dziś jestem 22 dpt blastki mrozaczka.. niby mam dziś wizytę, ale to dopiero za 8 godzin.. poradźcie coś, uspokójcie mnie czy coś.. błagam...
Mi objawy też znacznie się zmniejszyły, chociaż wczoraj wymiotowalam jak kot jak przeszłam się jednym z bardziej zulerskich mostów w Warszawie
nie panikuj daj znać po wizycie, ja dzisiaj też mam wizyte
 
Ostatnia edycja:
Do góry