reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

inka26- my również jesteśmy pacjentami Prezesa M. mam trochę żal, że za pierwszym razem zignorowano TSH=8,91 przed transferem, przy 2-gim podejściu sama zbiłam je do 1,19. Nigdy mi też nie kazali zbadać AMH, sama sobie to zrobiłam, ale już po 2stymulacji. Lekarze się tylko zastanawiali dlaczego tak mało komórek dojrzewa. Jeśli chodzi o traktowanie, to cały czas wszyscy byli życzliwi i sympatyczny, nie odczuliśmy różnicy po zapłaceniu.
Zmieniliśmy klinikę na Gyncentrum, byliśmy w pt. na 1 wizycie, zobaczymy co dalej...
 
reklama
Drogie koleżanki - też chciałabym Wam życzyć radosnych i spokojnych Świąt, a w szczególności życzę Nam wszystkim tego, aby te Święta były dla nas ostatnimi Świętami wypełnionymi oczekiwaniami na nasz Cud i aby w przyszłym roku przy naszych stołach była potrzeba dostawienia co najmniej jeszcze jednego krzesełka :-)
 
Lawendowy Sen i Misia dziękuje Wam za przepiękne życzenia świąteczne :-):-D:-)

i ja każdej z Was życzę wszystkiego najlepszego a przede wszystkim spełnienia tego największego marzenia ❤❤❤


Pregnancy-Month-by-Month-Guide-465x309.jpg

a potem tak ślicznej córeńki:

20182_371358109618672_436372252_n.jpg

i synusia :

1.12-baby.jpg


witaj Masia :-) zobaczysz 2013 będzie najszczęśliwszy :-) dobrze, że zmieniłaś klinikę, ja również zmieniłam i jestem pełna optymizmu :-)
 
Mam wyniki:

beta - 84,1 w 12 dpt wzrosła ponad 3krotnie od 9dpt czyli ok :tak:
progesteron - 26,59 wzrósł z 9,7 :-)

ft4 - 19,20

tsh - 2,19 troszkę wzrosła, co o tym myślicie??

beta 1361 w 17dp, ostatnio w 12dpt 214
prog 52,42, ostatnio 22

chyba jest ok?

miliaa wiesz co misia ma racje
lepiej sprawdzic i miec spokojne swieta
nie ma co czekac
skontaktuj sie ze swoim ginekologiem najlepiej

a ja dzis badalam betke 18dpt i wynik 1868 ;-)
no to teraz spokojnie moge robic makowca !!



betki piękne dbajcie o maluszki



Wszystkiego Najlepszego nie wiem czy bede zaglądała jeszcze
Spełnienia najskrytszych marzen
Fasolek dla staraczek
Mamuśka pociechy z dzieciaczków i mężów
duzo miłosci

Wszystkiego czego pragniecie
 
Dziewczynki kochane ja bardzo Wam wszystkim dziękuję za wsparcie jakie tutaj dajecie, a z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim tym na początku starań , w ich trakcie i tym które noszą już pod sercem maleństwa tego co dla nas teraz najważniejsze: spełnienia w macierzyństwie!!!!!
A poza tym mnóstwa radości każdego dnia, miłości na co dzień i od święta oraz siły i wiary w radosne jutro. Ściskam Was wszystkie mocno.
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!:-)
 
Dziewczyny z okazji Swiat zycze radosci , spokoju, rodzinnej atmosfery.Wiadomo o czym kazda marzy przy lamaniu sie oplatkiem z Rodzinka.Zycze kazdej z nas z calego serca sily i wytrawalosci w dazeniu do realizacji naszych marzen i aby w kolejne swieta kazda z nas mogla juz cieszyc sie macierzyństwem.
 
reklama
Miliaa - dbaj o siebie i odpoczywaj. W końcu masz maluszka ze sobą.

Sznurki - piękna betka. Na bank to będą bliźniaki.

Kate071 - nie denerwuj się. Ból głowy po prostu stresem jest na pewno spowodowany. Nie myśl ciągle o tym. Ciesz się, że masz maluszka ze sobą i że na pewno zostanie on z Tobą przez 9 m-cy.

A ja w zasadzie nie licząc, że jutro mam upiec serniczek i mięska co się marynują do chlebka ( szynka i boczuś) to już mam Święta :).... Wszystkim Wam życzę, żeby były spędzone w cudownej, rodzinnej atmosferze. No i super prezentów pod choinką. A co najważniejsze w przyszłym roku najważniejszego prezentu - słodkiego maleństwa lub maleństw, które będą Wam rozbijać bombki z choinki :) ( w końcu mama musi mieć powód do kupowania nowych ;)
 
Do góry