reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Miliaa dziewczyny mają rację, jedź do szpitala, doktor zrobi usg i będziesz spokojna. A te plamienia to żywa krew czy takie mleczno-różowe?
 
reklama
Gotadora dobrze się czujemy, wczoraj mnie ciągnęło w brzuchu dlatego dużo leżałam. Dzisiaj się trochę pokręcę w kuchni :-), będę robiła sałatkę, ryby w galarecie, upiekę pieczeń z zawijanego boczku i przyprawię karkówkę do pieczenia. Jutro rano zadzwonię do kliniki z wynikiem i poproszę, aby doktor przyjął mnie na 5 minut bo czuje w nocy i nad ranem swędzenia i chciałabym, aby sprawdził czy to nie jakaś grzybica czy zapalenie. Pewnie jest to od luteiny, ale wole dmuchać na zimne. Mam nadzieję, że doktor zgodzi się mnie przyjąć.
 
Miliaa - ja już leżałam w szpitalu. teraz jak cokolwiek jest nie tak, jadę sobie na iabę przyjęć. Byłam już 3 razy w tej ciąży i nikt mnie nie wyśmiał, zawsze mnie zbadali i powiedzieli co robić dalej.
 
miliaa wiesz co misia ma racje
lepiej sprawdzic i miec spokojne swieta
nie ma co czekac
skontaktuj sie ze swoim ginekologiem najlepiej

a ja dzis badalam betke 18dpt i wynik 1868 ;-)
no to teraz spokojnie moge robic makowca !!
 
Wczoraj dostałam najpiękniejszy prezent jaki mogłam sobie wymarzyć na gwiazdkę- solidnego kopniaka od mojej małej córeczki!
smiech.gif
usmiech.gif
to niesamowite, 4 lata walki, marzenia się spełniają! chlip, chlip! A dziś od rana bulgotki cały czas czuć :-)
 
Ostatnia edycja:
sznurki śliczna betka ciężarówko :-)
Spokojnie piecz makowca, tylko się nie przemęczaj, oszczędzaj się kobito :-)
Ja badam kolejną betę 27.12 w moje urodzinki :-)

Kate spokojnie kobieto, ból głowy nie ma nic wspólnego z maluchem. Groszkowi się nic nie stanie. Może boli dlatego, ze kawy nie pijesz?? Ja tak kiedyś miałam, dzień w dzień ból głowy bo próbowałam odstawić kawę.
 
reklama
Do góry