reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Może uda się wywalczyć refinasowanie. Niektóre miasta już wdrożyły taką pomoc. Wiem że niektóre dziewczyny ubezpieczały się dodatkowo i ubezpieczalnie pokrywają koszty leczenia ale nie jestem w temacie.
Ja mam podobne ubezpieczenie i wizyty wychodzą za darmo. A koszt wizyty 150 zł także przez 2 lata dwa razy w miesiącu . Opłacam składkę co miesiąc 15 zl
 
reklama
Dziewczyny proszę o pomoc. Ktoś kojarzy jak to ma wyglądać- razem z moja piękną zerową betą zrobiłam progesteron i estradiol i wyniki sa takie progesteron 4,58 ng/ml oraz estradiol 174,02 pg/ml. Czy nie za niski ten progesteron? Może to jest jakiś powód nieudanej próby?
Zdecydowanie za niski masz ten progesteron. Moja lekarka twierdziła, ze min ma byc 15ng/ml. Może za mało lekow miałaś?
 
Ooo a powiesz coś więcej na ten temat tego ubezpieczenia? To pokrywa również prywatne wizyty?
Tak jak najbardziej. Ubezpieczenie jest bardzo podobne do prywatnej opieki tylko każda wizyta musi być potwierdzona faktura. Posiadam tez ubezpieczenie na życie i np za pobyt w szpitalu i laparoskopie diagnostyczna wzięłam około 3000 tys a było wszystko na NFZ
 
No widzisz ja Luxmed mam ale np wizyt w klinice mi nie opłaca bo tego nie ma w kontrakcie
A masz cos takiego jak refundacje kosztów?
Mi na początku mówili podobnie. Poprosiłam o wykaz wizyt i badań ( niby ich regulamin ) i jak byk pisało trzcionka chyba 6 by nikt nie doczytal "Refundacja poniesionych kosztów przez Ubezpieczonego "
 
reklama
@Śliwka12345 wiem że niektórzy jako wizytę wypisują na fakturze tez wlewy itd. Zależy od kliniki i lekarza. Fajnie że ten temat wyszedł bo serio może to pomóc finansowo. I niektóre miasta finansują procedurę tj. Częstochowa, Warszawa do końca 2019 można uzyskać pomoc, Łódź,Gdańsk, Wrocław, Bydgoszcz i Szczecin. Nie znam zasad ale warto poczytać jeśli to wasza okolica.
 
Do góry