reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Aaajjj głupio to zabrzmiało. W skrócie po ostatnim nie udanym transferze mój mąż chciał zrezygnować, zle to zniósł. Rozmawialiśmy z lekarzem i powoedział ze to nie m się co załamywać ze to dopiero (wtedy) nasz 3 raz. Że to mało prób zwłaszcza że pierwsze 2 były bardzo źle zrobione. I że jeśli dobre próby po 7/9 razy nie wychodzą można zacząć myśleć ze kłopot jest większy ale to nie oznacza że nie wykonalny. Menagerce naszej kliniki za 14 razem sie udało. Powiedział że najgorzej to załamać się psychicznie. Jeśli nasza głowa nie uwierzy że można to ciało samo cudu nie uświadczy. Dlatego dziewczyny warto walczyć. Mnie się nie udało teraz ale pomyślałam że do 14 razy jeszcze długa droga ;) więc......... lecimy dalej!!!
Ciekawie brzmi i dużo w tym prawdy! Bardzo ważne jest zapanować nad głową w trakcie tej długiej walki ;)
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

Już październik! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

Ale marzenia nie spełniają się od tak. W tym cała ich magia, Że są wyczekane



2019-10-10 Elizabeth68 wizyta, może pęcherzykowa
2019-10-11 Netiaskitchen beta!!!!!!!
2019-10-11 Witamitawegaminka wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-10-14 Artemida90 podglądanie pęcherzyków
2019-10-16 Artemida90 podglądanie pęcherzyków
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu

@Elizabeth68. Dziś wizyta:) Trzymamy kciuki
 
Dla mnie osobiście czytanie historii o tym ze komuś sie udało i ze dzidzia zdrowa i daje szczescie swoim rodzica dawały duzo radości i nadzieji, siedziałam i tylko płakałam czytając i wiedziałam ze kiedys tez mnie to spotka. Nawet jak poroniłam i byłam smutna to jak ktos napisał ze w koncu mu sie udało to robiło mi sie lepiej na sercu i dawało mi to nadzieje. Bardzo sie bałam ze u nas jest cos nie tak i ze moze wszystkie ciaze beda sie zle rozwijać ale jak czytałam ze ktos tez poronil a potem mu sie udało to było to dla mnie jak słońce w deszczowy dzien, dlatego dziewczyny wracajcie na forum i opowiadajcie swoje historie nawet jak wasze pociechy idą juz na studia ❤❤❤
Kochana a ty acard bralas teraz w ciąży?
 
Możesz wysłać:) Jak wchodzę na strone Lux Media to jest info refundacja kosztów gdy nie mają podpisanej umowy Link do: Cennik refundacji - Dla Pacjentów - Grupa LUX MED

Ale musisz mieć skierowanie na daną wizytę lub badanie, dobrze rozumiem? Mi mój lekarz z luxmedu mówił, że oni nie mogą leczyć niepłodności ale i tak miałam do niego przyjść z lista badań z kliniki i na co tylko mógł to mi wystawiał skierowania. Trochę $ przez to zaoszczedzilam...
 
reklama
Do góry