reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Niby ja to wszystko wiem. Tylko dlaczego to tak boli i wkrada sie wlasnie niepewność. Poczucie straconego czasu. Juz mialo byc wszystko ok a tu kolejny 4 raz pod gorke. Sama sie zatsanwiam jak sobie z tym radze :) Nie sadzilam ze jestem na tyle silna. Najgorzej jest jak dopuszczam wlasnie mysli ze teraz powinnam jechac na badania prenatalne. Dzisiaj na poczekalni sie oczywiscie naogladalam kobiet w ciazy. Zastanawialam sie jak to jest. Jak one sie czuja. Czy ja kiedys bede miala taki brzuszek. Niby wszystko wraca do normy ale tak jak dzisiaj lekarzowi powiedzialam chociaz tyle szczescia z tego nieszczecia. Nie musialam sie narazac na zabieg. Udalo mi sie samej oczyscic. Podobno mam silny organizm.
To Twoje 4 poronienie? Nawet nie wiem co napisać :( Twarda jesteś, jak żadna inna!
Dziewczyny nakopcie mi prosze do d*** ja znow czarny scenariusz. W piatek mam na 11stą te usg drugie i jestem przekonana ,ze bedzie pusty pecherzyk a co najgorsze ,ze wszystko sie zatrzymalo. Od 3 dni wszustko ustalo ,piersi moge gniesc,w brzuchu pustka:(
Mdlosci ustaly. Czy to normalne ,ze wczesniej wszystko mialam a teraz nic? Przeciez czym dluzej to tym bardziej powinnam czuc sie w ciazy:( nawet juz nie mam parcia na pecherz. Zyje jeszcze nadzieja ,ze poprostu juz brzuch doszedl do siebie po punkcji i teraz ciaza przebiega bez objawowo, bo nie krwawie jeszcze ani nic. Ale to pici pici nadzieja bo wszystkie moje objawy minely nawet wrazliwosc w brzuszku:( osiwieje do piatku
<daje kopa w dupę>
teraz Ty mi, bo mam takie same paranoje :)
oby do wizyty i będzie wiadomo. Co więcej zrobiłam dziś betę, żeby sprawdzić na jakim jest poziomie.
 
reklama
Ale @redferrari jest jedną z nas...
była tu na wątku przez spory czas i nawet jak jej się udało to cała ciążę a nawet po wspierała inne dziewczyny...
I wydaje mi się że nie jest to nie na miejscu że na tym wątku akurat pisze... [emoji846]

@redferrari buziaki dla Alusi[emoji8]
No dla wielu może być to trudne po prostu :) ale skoro dziewczyna stąd, to nie ma o czym mówić :)
 
Dziewczyny a ja się zastanawiam ,czy ten cykl sztuczny jest taki dobry.Ja nie miałam nawet wpływu na jakim cyklu,potem pół torby leków do brania.A problemów z owulacja nie miałam.Może dziś będę miała wyniki Fischa z amniopunkcji.Moje dziecko ma jakąś wadę,czytałam ostatnio,że jeśli to nie będzie wada genetyczna,lub coś z serduszkiem,to może być to skutkiem przyjmowania leków.Lekarze wpychają w nas tyle chemii ,że to straszne.Z jednej strony pomaga ,a z drugiej?Wiadomo,ze zrobimy wszystko w walce o upragniony cel.Ale teraz naprawdę mocno się zastanawiam,czy te leki nie miały wpływu na rozwój zarodka.
Też miałam cykl sztuczny i problemów z owulacje żadnych. Jeśli chodzi o te leki ...hmm ja zawsze ufalam francuski sposob leczenia nie tylko jeśli chodzi o in vitro ale ogólnie.Tu stawiają na jak najmniej inwazyjne metody aby leków zawsze było nie więcej niż potrzeba. Już sama stymulacja i leki do niej napewno nie są poprawiające zdrowie niestety.Analizujesz co mogło zaszkodzić twojemu dzidziusiowi normalne moim zdaniem to natura zrobila swoje.Znam kilka osób które też przechodziły podobne sytuacje do twojej i z lekami nic wspólnego nie miały.
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤
❤
❤
Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś
❤
❤
❤



Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

❤
Zawszę warto wierzyć, że coś pięknego wkrótce się wydarzy.
❤


Shake it up baby, twist and shout
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz



2019-10-08 goffa13 wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-10-10 Elizabeth68 wizyta, może pęcherzykowa
2019-10-11 Netiaskitchen beta!!!!!!!
2019-10-11 Witamitawegaminka wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu


❤
❤
❤



@goffa13 Dziś wizyta :) Trzymamy kciuki :)


Dziewczynyy jak same widzicie bardzo nas mało w kalendarzu :(
Kogo dopisać? Wizyta ? USG? Beata? Stymulacja?

Zapraszamy wszystkich za krzaków
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤
❤
❤
Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś
❤
❤
❤



Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

❤
Zawszę warto wierzyć, że coś pięknego wkrótce się wydarzy.
❤


Shake it up baby, twist and shout
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz


2019-10-08 goffa13 wizyta serduszkowa
❤
❤
❤

2019-10-11 Netiaskitchen beta!!!!!!!
2019-10-11 Witamitawegaminka wizyta serduszkowa
❤
❤
❤

2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu

@goffa13 Dziś wizyta :) Trzymamy kciuki :)


Dziewczynyy jak same widzicie bardzo nas mało w kalendarzu :(
Kogo dopisać? Wizyta ? USG? Beata? Stymulacja?

Zapraszamy wszystkich za krzaków
Chciałam dopisać się sama, ale wyszło puste miejsce. nie wiem czemu, bo już wcześniej to robiłam bez problemu. HELP :D
 
reklama
Do góry