reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Co przyjmujesz na sztucznym cyklu ? To juz za chwile, super ! Trzymam kciuki i czekam na informacje po. Patrząc na to dzisiaj cieszę się ze mam czas żeby dojść do siebie, dokładnie jak piszesz ☺

Estrofem, crinone, prolutex i neoparin, muszę przełamać lęk do zastrzyków i zacząć je sama robić, bo mąż wyjeżdża, ale czego się nie robi dla maluszka :)
 
reklama
Albo jakaś inna jednostka, albo czegoś nie ogarniam. Po jedynym jak dotad udanym transferze w 2dpt miałam prg 27, potem w 5dpt 35,a potem 9dpt ponad 40.Dziwne,zeby ponad 4,5 przed transferem to było za dużo. Bo to chyba też niemożliwe żeby bez wielkiej zmiany dawki luteiny przed vs po transferze był możliwy taki skok
 
Albo jakaś inna jednostka, albo czegoś nie ogarniam. Po jedynym jak dotad udanym transferze w 2dpt miałam prg 27, potem w 5dpt 35,a potem 9dpt ponad 40.Dziwne,zeby ponad 4,5 przed transferem to było za dużo. Bo to chyba też niemożliwe żeby bez wielkiej zmiany dawki luteiny przed vs po transferze był możliwy taki skok
Tego nie umiem wyjaśnić ale z tego co wyczytałam na innych forach to ponizej 1 lub coś około tego to jest dobry wynik. Jednostki może odgrywają tutaj jakaś role.
 
31,9. Tak to był 6 dpt
To to akurat super, estradiol nie powinien przeszkadzać, po zmniejszeniu dawki szybko Ci zleci. Zobaczymy ile ja wyciągnę w piątek, dawkę prg mam większą niż poprzednio, oby teraz wyszło to w wynikach. Ogólnie mam takie huśtawki nastroju dziś, że dramat. No i płaczę co chwila, nic jeszcze się nie stało, dziś dopiero 1 dpt, a ja wyję jak wilk do księżyca. Co te hormony z nami robią...
 
Estrofem, crinone, prolutex i neoparin, muszę przełamać lęk do zastrzyków i zacząć je sama robić, bo mąż wyjeżdża, ale czego się nie robi dla maluszka :)
Puki co mam zapisany i już wykupiony Estrofen i wtedy wizyta z dalszymi instrukcjami. Sporo tego masz ale racja czego się nie robi dla maluszka. Na szczęście ja zastrzyki tylko sama i mam już doświadczenie z racji alergii.
 
Albo jakaś inna jednostka, albo czegoś nie ogarniam. Po jedynym jak dotad udanym transferze w 2dpt miałam prg 27, potem w 5dpt 35,a potem 9dpt ponad 40.Dziwne,zeby ponad 4,5 przed transferem to było za dużo. Bo to chyba też niemożliwe żeby bez wielkiej zmiany dawki luteiny przed vs po transferze był możliwy taki skok
Czytam właśnie w internecie ze podaje się go z dwóch jednostkach i ja tez swój wynik dzieliłam. Mój wynik to 14,5 namol/l
 
To to akurat super, estradiol nie powinien przeszkadzać, po zmniejszeniu dawki szybko Ci zleci. Zobaczymy ile ja wyciągnę w piątek, dawkę prg mam większą niż poprzednio, oby teraz wyszło to w wynikach. Ogólnie mam takie huśtawki nastroju dziś, że dramat. No i płaczę co chwila, nic jeszcze się nie stało, dziś dopiero 1 dpt, a ja wyję jak wilk do księżyca. Co te hormony z nami robią...
Ja nie mam takich objawów ale po pierwszym transferze dużo spałam. Każda z nas przechodzi to inaczej. Płakać to ja będę jak zrobię jutro betę. Ze szczęścia albo z rozpaczy.
 
reklama
Tego nie umiem wyjaśnić ale z tego co wyczytałam na innych forach to ponizej 1 lub coś około tego to jest dobry wynik. Jednostki może odgrywają tutaj jakaś role.
Po szukałam i chyba chodzi o inne jednostki. U mnie jest w ng/ml. Ale jest też jednostka tzw tradycyjna nmol/l. Przelicznik 1 ng/ml=0.314 nmol/l. To by trochę wyjaśniało
 
Do góry