reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
@E-lenna teraz kciuki za przyrost
@nieagatka mocne kciuki zacisniete
Ja to już raczej nie wierze ze coś z tego będzie, ale napewno muszę powtórzyć. Wiem że to dopiero 10 dpt ale jednak ta beta powinna być większa. Zawsze robiłam 11 dpt i jak była pozytywna to raz miałam 36.5 A teraz w czerwcu była 70.8 więc bez porównania. A i tak dodam że nic z tych bet nie wyszło bo były biochemiczne. Więc teraz z takiej niskiej tym bardziej nic dobrego nie wyjdzie. Ja i tak się zdziwiłam że wogole coś wyszło bo byłam pewna że wyjdzie 0. Od 4 dnia po transferze mam okropne bóle @ więc jestem zdziwiona że wogole zarodek dał radę się zakopać przy takich mocnych bólach.
Bete muszę zrobić jutro żeby zobaczyć w która stronę to idzie, czy coś dalej ruszy do przodu czy jednak dzisiaj uchwycilam ja już na spadku i jutro ona już całkiem się wyzeruje. Muszę mieć pewność bo kluje się codziennie accofilem i morfologia zaczyna mi szaleć, dzisiaj leukocyty skoczyly mi do 36. Więc nie chce się niepotrzebnie dalej truć.
Dzięki dziewczyny za kciuki, jutro dam znać.
nieagatka A twoja beta?
 
Dziewczyny mam pytanie. Czy wam dzień przed transferem sprawdzają progesteron? Pytałam mojego doktora czy nie zrobic dzień przed crio transferem ale stwierdził ze nie trzeba. Wiec nic z tego nie rozumiem. Prócz tego wyczytałam ze crio powinien być zrobiony w 6 dobie po owulacji. A jak ktoś nie ma owulacji? Ktoś jest tu mądrzejszy niż ja? Pomóżcie proszę
 
reklama
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤
❤
❤
Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś
❤
❤
❤

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz
Dzisiaj jest dzień, aby być szczęśliwym! Wczoraj: już przeminęło. Jutro: dopiero nadejdzie.


✊
✊

2019-09-30 nieagatka beta!!!!!!!
2019-09-30 Linaaa beta!!!!!!!
2019-09-30 Netiaskitchen transfer!!!!
❤
❤
❤

2019-09-30 Gość gość ANNA beta!!!!!!!
2019-10-02 Ero beta!!!!!!!
2019-10-02 Elizabeth68 beta!!!!!!!
2019-10-02 Riddikulus beta!!!!!!!
2019-10-03 Witamitawegaminka USG
❤
❤
❤

2019-10-08 goffa13 wizyta serduszkowa
❤

2019-10-11. Netiaskitchen beta!!!
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu


@nieagatka
@Linaaa
@Netiaskitchen
@Gość gość ANNA

:-) :)Dziewczyny to wasz wielki dzień trzymamy kciuki :)
Dam znać jak dostanę wynik. Mam nadzieję, że dziś
 
Do góry