reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oj chyba zniosę jajko :-( jestem przerażona tym usg dzisiaj tak bardzo sie boje ze powie mi ze to koniec :-( od poczatku nie potrafiłam sie cieszyc ta ciąża a teraz to juz wogole straciłam cała nadzieje mam jakies takie złe przeczucia masakra jakaś. Juz nawet sprawdzam kalendarz kiedy przypuszczalnie miałabym miec kolejny transfer tak bardzo straciłam juz nadzieje...
Kochana widzę ile Cie to kosztuje stresu, jakbym mogła Cie przytulić żebyś sie nie denerwowala i uspokoiła ... zobaczysz tym razem sie uda tylko sprobuj spokojnie do tego podejść tule mocno przez internety ✊✊✊✊✊✊
 
reklama
Mam dylemat!19sierpnis mam dostać okres 3 dni wcześniej przykleić plastry z estradiolem przed planowanym transferem.Ogolnie chce podejść w nadchodzącym cyklu ale teraz się zastanawiam bo jestem na wakacjach w naszej Ojczyźnie i jak to wakacje dużo%%%%Bo i ogólnie chciałam w te wakacje się wyluzować i nie myśleć co mnie czeka.Nie wiem przekladac transfer nie przekładać z jednej strony może to i dobrze podejść tak odrazu i nie wiadomo jak się nie przygotowywać!co myślicie drogie koleżanki?
 
Mam dylemat!19sierpnis mam dostać okres 3 dni wcześniej przykleić plastry z estradiolem przed planowanym transferem.Ogolnie chce podejść w nadchodzącym cyklu ale teraz się zastanawiam bo jestem na wakacjach w naszej Ojczyźnie i jak to wakacje dużo%%%%Bo i ogólnie chciałam w te wakacje się wyluzować i nie myśleć co mnie czeka.Nie wiem przekladac transfer nie przekładać z jednej strony może to i dobrze podejść tak odrazu i nie wiadomo jak się nie przygotowywać!co myślicie drogie koleżanki?

To jak % to pij wino na lepsze ukrwienie macicy :D ja dzień przed udanym transferem piłam czerwone wino, a ty jesteś cykl przed!
Podchodzi teraz, na wakacjach będziesz bardziej wyluzowana a stres przecież nie jest naszym sprzymierzeńcem. No i ✊✊✊!
 
Witajcie dziewczyny ;)
Po wczorajszym podgladaniu jajeczek są decyzje;) Wizyta byla o 19.30, powrot do domu po północy, ledwo widzę i jestem obolała ale szczęśliwa;)
Jutro punkcja, transfer wyznaczony na 15.08 ;) @Cytrynka122 proszę Cię o dopisanie do kalendarza, wierzę w siłę kciukasów;)

Wielkie, mocne kciuki za wiele pięknych pobranych i zapłodnionych jajeczek! :)

Ja miałam telefon od embriolog, nie myślałam, że to wszystko będzie mnie aż tak stresować, od rana siedziałam jak na szpilkach, ale wszystkie 3 komóreczki ładnie się dzielą :)

To świetne wieści! :)

@nadziejamooja niech się wgryza kropek i rośnie na potęgę! :)
@Vinszka , kciuki za widoki! :)

Dobrego popołudnia nam wszystkim, Kochane, oby jak najmniej stresu! :)
 
Mam dylemat!19sierpnis mam dostać okres 3 dni wcześniej przykleić plastry z estradiolem przed planowanym transferem.Ogolnie chce podejść w nadchodzącym cyklu ale teraz się zastanawiam bo jestem na wakacjach w naszej Ojczyźnie i jak to wakacje dużo%%%%Bo i ogólnie chciałam w te wakacje się wyluzować i nie myśleć co mnie czeka.Nie wiem przekladac transfer nie przekładać z jednej strony może to i dobrze podejść tak odrazu i nie wiadomo jak się nie przygotowywać!co myślicie drogie koleżanki?

Ja tez byłam na wakacjach i przed transferem codziennie piłam wino nie wiem czemu bo nigdy mi sie to nie zdaza ale miałam taka ochotę ze piłam każdego dnia przestałam dopiero dzien przed transferem. Wazne zeby nie pic juz po transferze bo nawet najmniejsza ilosc alkoholu moze zaszkodzić.
 
Mam dylemat!19sierpnis mam dostać okres 3 dni wcześniej przykleić plastry z estradiolem przed planowanym transferem.Ogolnie chce podejść w nadchodzącym cyklu ale teraz się zastanawiam bo jestem na wakacjach w naszej Ojczyźnie i jak to wakacje dużo%%%%Bo i ogólnie chciałam w te wakacje się wyluzować i nie myśleć co mnie czeka.Nie wiem przekladac transfer nie przekładać z jednej strony może to i dobrze podejść tak odrazu i nie wiadomo jak się nie przygotowywać!co myślicie drogie koleżanki?
Zrób tak jak podpowiada Ci intuicja ... idz za glosem serca... co ma być to będzie powodzenia
 
reklama
Do góry