reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

WSZYSTKO DOBRZE!!! Tym razem płakałam ze szczęścia [emoji3590] Dzidzia jest o 2 dni wieksza niz powinna serce bije ale jak to nie wiem bo prosiłam zeby nie włączała tego mocniejszego usg (taki kompromis z mężem) dzieki dziewczyny za wsparcie!!!
Super!!!! [emoji106][emoji106] A fote masz fasolki? [emoji3590]
 
reklama
WSZYSTKO DOBRZE!!! Tym razem płakałam ze szczęścia ❤ Dzidzia jest o 2 dni wieksza niz powinna serce bije ale jak to nie wiem bo prosiłam zeby nie włączała tego mocniejszego usg (taki kompromis z mężem) dzieki dziewczyny za wsparcie!!!
Nooooooo i superrrrr mamuśka tak trzymać!!! Teraz jestes juz spokojna wiec sie nie stresuj jakimis obiawami tylko spokojnie odpoczywaj!!! Trzymam mocno kciuki ✊✊✊✊✊✊✊✊✊
 

Załączniki

  • 1C2A2EFB-1F53-4E7A-92B5-89B212BA8D1C.jpeg
    1C2A2EFB-1F53-4E7A-92B5-89B212BA8D1C.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 106
Dziewczyny ja dzis tez pojechalam zrozpaczona na usg. W jajnikach tak mnie swidrowalo az czasem zginalo w pol. Juz tak mam od niedzieli. Niby juz nie plamie ale dzis jakies takie dziwne pomaranczowe plamienie z jakims sluzem... Panika! Ogolem caly czas jestem spanikowana. Na całe szczęście dzidzia żyje i ma się dobrze! Ma juz ponad 2 cm :) zbadal mi jajniki i mowi, ze w porzadku a to naturalna czynnosc skurczowa macicy. Chyba nie zasne spokojnie dopóki nie znajde sie w 2-gim trymestrze. Powodzenia dla Was wszystkich!
 
Dziewczyny ja dzis tez pojechalam zrozpaczona na usg. W jajnikach tak mnie swidrowalo az czasem zginalo w pol. Juz tak mam od niedzieli. Niby juz nie plamie ale dzis jakies takie dziwne pomaranczowe plamienie z jakims sluzem... Panika! Ogolem caly czas jestem spanikowana. Na całe szczęście dzidzia żyje i ma się dobrze! Ma juz ponad 2 cm :) zbadal mi jajniki i mowi, ze w porzadku a to naturalna czynnosc skurczowa macicy. Chyba nie zasne spokojnie dopóki nie znajde sie w 2-gim trymestrze. Powodzenia dla Was wszystkich!
To zupełnie tak jak ja teraz za miesiac czeka mnie usg genetyczne moze po nim juz bede spokojniejsza
 
Ja własnie wkraczam w 2 trymestr, wczoraj pierwsze USG takie brzuszkowe i w końcu usłyszałam bicie serduszka. Test PAPPA pokazał że wszystko dobrze, mały pomierzony wszytko dobrze się rozwija. 3mam kciuki za wszystkich starających sie :)
 

Załączniki

  • 67485743_701915693569385_4479633615369535488_n.jpg
    67485743_701915693569385_4479633615369535488_n.jpg
    399,9 KB · Wyświetleń: 71
WSZYSTKO DOBRZE!!! Tym razem płakałam ze szczęścia [emoji173]️ Dzidzia jest o 2 dni wieksza niz powinna serce bije ale jak to nie wiem bo prosiłam zeby nie włączała tego mocniejszego usg (taki kompromis z mężem) dzieki dziewczyny za wsparcie!!!
Super wiesci Kochana. Cieszę sie razem z Tobą. Śliczna ta Twoja fasoleczka[emoji173]
 
reklama
WSZYSTKO DOBRZE!!! Tym razem płakałam ze szczęścia ❤️ Dzidzia jest o 2 dni wieksza niz powinna serce bije ale jak to nie wiem bo prosiłam zeby nie włączała tego mocniejszego usg (taki kompromis z mężem) dzieki dziewczyny za wsparcie!!!
Bardzo się cieszę że wszystko z Wami dobrze:) Pewnie kamień z serca....
 
Do góry