reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja dziś bylam u siebie w klinice na wizycie, choć serduszko widziałam w poniedziałek po szybkim usg zwiazanym z plamieniem to musialam dzis i tak jechać żeby dowiedzieć sie jak dalej brać leki. Serduszko dalej bije ale pani doktor mowi, ze plamie z szyjki macicy więc LEŻEĆ! Odstawiamy wszytskie inne leki ale luteina i duphaston zostaje przez jeszcze dluuuugi czas. Każdy dzień teraz to udręka...
 
reklama
Dziewczyny pozbywam się leków może komuś się przydadzą, szkoda wyrzucać, wszystkie z dobrym terminem przydatności,
Equarol 22 szt, duphaston 11 szt encorton 32 szt estrofen 16 szt Suplementy: Fertilovit proszek 27 szt, Femibion 21 tabletek tutaj jedyny do 09.2019, Fertinea 13 szt

My dzisiaj też po USG, 3 pełne stymulacje, 3 transfery i jest prawie 5 cm cud.
Piękny cud[emoji7] gratuluję ;)
 
Ja dziś bylam u siebie w klinice na wizycie, choć serduszko widziałam w poniedziałek po szybkim usg zwiazanym z plamieniem to musialam dzis i tak jechać żeby dowiedzieć sie jak dalej brać leki. Serduszko dalej bije ale pani doktor mowi, ze plamie z szyjki macicy więc LEŻEĆ! Odstawiamy wszytskie inne leki ale luteina i duphaston zostaje przez jeszcze dluuuugi czas. Każdy dzień teraz to udręka...
Przygotuj się bo to może potrwać. U mnie był bardziej różowy śluz. Wszystko trwało jakieś 3-4 tygodnie. Obserwuj uważnie czy nie masz infekcji. Wiadomo przy krwawieniach z szyjki plus pchanie luteiny może skutkować stanem zapalnym. Ja z obawy przed infekcja przeszłam na prolutex w zastrzykach. Oczywiście to wszystko nie musi mieć miejsca ale warto gdzieś z tyłu głowy o tym pamiętać. Powodzenia.
 
Cześć Dziewczynki!!!
Co z tym kalendarzem, bo cisza, nie ma chętnych?no weeeeeeezcie......
Za Wszystkie, które mają dzisiaj ważny dzień a działają zza krzaków✊✊✊✊✊✊ @Pójdźka ,Kochana za owocny przelot do bazy i nuuudne 8 miesięcy:tak::tak::tak:
@Agniecha1508, Kobito co Ty tak w krzakach :D :D :D melduj tu jak się sprawy mają;););)

Miłego dnia dla WAS!!!
 
Czy ktoś może mi podpowiedzieć jakie mają być wartości estradiolu i progesteronu przed transferem? To mój pierwszy raz i jestem zielona. We wtorek mam wizytę (transfer na cyklu sztucznym), to będzie 11-ty dzień brania estrofemu, wcześniej brałam anty, mieliśmy kd. Lekarz ma ocenić grubość endo i wyniki badań. Nie chciałabym czekać i podejść już niedługo do transferu naszych Śnieżynek.
 
Cześć Dziewczynki!!!
Co z tym kalendarzem, bo cisza, nie ma chętnych?no weeeeeeezcie......
Za Wszystkie, które mają dzisiaj ważny dzień a działają zza krzaków✊✊✊✊✊✊ @Pójdźka ,Kochana za owocny przelot do bazy i nuuudne 8 miesięcy:tak::tak::tak:
@Agniecha1508, Kobito co Ty tak w krzakach :D :D :D melduj tu jak się sprawy mają;););)

Miłego dnia dla WAS!!!
Hej , hej - pisz mnie tu co u Ciebie ( nie nadrobie tylu stron ) bo u mnie doopa cały czas - walczę z kolejnym dziadostwem z wymazów.
Już w biocenozie z 8 na 5 zleciało ale dalej coś.
Od antybiotyków to mnie już wlosu lecą z głowy.
Jeszcze zabaczymy co w cyto wyjdzie.
Wszystko się przeciaga. Jak wyjdą teraz oki wymazy to wrzesień histeroskopia i zaczynamy zabierać mrozaczki .
 
reklama
Do góry