reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A jakie masz podane normy ?

I wg mnie powinien byc w normie a nie poza. Bo poza moglo oznaczac ze np nie przyswajasz syntetyku i jest go nadmiar.
To tak w skrócie w styczniu był kwas foliowy 28.10 ng/ml norma jest do 26.80. Wynik teraz 17 ng/ml norma tak samo jak w styczniu.
Homocysteina ze stycznia wynosiła 9.20 umol/l teraz wynosi 6.80 umol/l. W tym samym laboratorium robione jest także na tym samym sprzęcie. Teraz zaczęłam brać ten Femibion bo mam zamiar kupić to co poleciała z Solgara takie witaminki na początek ciąży jak dobrze pamiętam bo chyba regulator homocysteina nie potrzebny jest tak mi się wydaje. Wtedy doc w styczniu kazał brać zwykły folik 0.4 ale nie wiem może nie zaszkodzi sobie zmiana na foliany z metylem przecież nam te dwie mutacje mthr.
 
reklama
Oooo nie chciałaś kontynuować tego w Uk?
Długa historia... straciłam do nich cierpliwość...
Długo zwlekalam bo jednak w UK byloby z wszystkim dużo wygodniej blisko do kliniki, wszystko za darmo itp. Jednak nie żałuję bo dopiero teraz widzę ogromną różnicę.

Mam nadzieje ze Ty lepiej trafilas z klinika i jesteś zadowolona...
 
reklama
Do góry