reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kochane jak radzilyscie sobie z małym dzieckiem po transferze? Moja córka ma 1,5 roku, wychodzą jej dwie górne trójki i jest tylko mama i mama, najlepiej cały czas na rękach, a we wtorek transfer :/
Nooo... noszenie po transferze jest wręcz zakazane. Nie pochwalam tego, ale puszczam w telewizji piosenki dla dzieci jak już daje do wiwatu. Nie wiem jak sobie poradziłam ten pierwszy trymestr. Żyłam z dnia na dzień. Czekając do wieczora by odpocząć. Łatwo nie jest
Boze dziewczyny co za noc! Co za koszmary mialam! Ze nagle zaczelam krwawic az z tqkimi skrzepami i to nie bylo normalnie jakies plamienie i dzidzi juz nie bylo :-( :( Boze ale yo siedzie i mnie w glowie ten strach o ta bete! A jeszcze wczoraj do wieczora bolal mnoe brzuch caly czas jak na okres.

Dziewczyny brac ta nospe i buscopan?
Jeszcze długo będziesz zaglądała, czy aby nie krwawisz. Też mam czasami takie sny. Strach jest zawsze z tyłu głowy, aż do narodzin. Tego się nie przeskoczy po naszych przejściach.

Jak Ciebie boli to bierz, ale może nie dwie tabletki tak na raz? Po transferze miałam tego dużo, ale jednak zawsze wolę brać mniej jak więcej.
 
reklama
Nooo... noszenie po transferze jest wręcz zakazane. Nie pochwalam tego, ale puszczam w telewizji piosenki dla dzieci jak już daje do wiwatu. Nie wiem jak sobie poradziłam ten pierwszy trymestr. Żyłam z dnia na dzień. Czekając do wieczora by odpocząć. Łatwo nie jest Jeszcze długo będziesz zaglądała, czy aby nie krwawisz. Też mam czasami takie sny. Strach jest zawsze z tyłu głowy, aż do narodzin. Tego się nie przeskoczy po naszych przejściach.

Jak Ciebie boli to bierz, ale może nie dwie tabletki tak na raz? Po transferze miałam tego dużo, ale jednak zawsze wolę brać mniej jak więcej.
Na razie jest ok po nocy. Moze wczoraj za dużo chodziłam i stres z ta beta. Ale mam w razie czego nospe i buscopan to wtedy wezme ale musze starac sie wlasnie oszczędzać.
 
Dziewczyny, moze to glupie pytanie ale znacie jakis sposob by przyspieszyc @?
Dzis juz 37dc i nic. Mam teraz urlop i tak bardzo sie cieszylam,ze uda nam sie podejsc do punkcji bez zadnych wolnych, zwolnien i tlumaczen w pracy;( a jak dalej tak pojdzie to sie.nam nie uda..
Zrobilam nawet rano sikanca, choc wiem,ze w tym cyklu to nawet nie bardzo bylo jak, ale wiem,ze czasem jak jest torbiel to potrafi wyjsc oszukany wynik, ale jedna krecha..
 
reklama
Do góry