reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

mloda...Ty se nie zartuj z ta woda. chlej az bokami bedzie wylazic. min 3 litry dziennie. szklanka dziennie to Ty se mozesz zeby oplukac rano

pij pij....ja tez bylam na granicy przestymulowania, lekarz powiedzial ze na 90% bede miala.... ale tak chlalam ze ta hiper przechlalam i mnie nie dopadla
dzieki za rade i dzieki za mloda LOL.
3 litry - toc to roczna dawka!
 
reklama
wiesz....do wody mozna sie przyzwyczaic. mowie powaznie
kiedys wogole wody nie pilam bo to gakie paskudztwo, ale po prostu ja zaczelam pic. nie ma ze boli - musi bolec....

ma to sporo walorow zdrowotnych i ze wzgledu na urode, wiec polecam.... no a jak chcesz wage zrzucic to juz wogole mus bo woda przyspiesza spalanie tluszczow

Kobity
Mam jeszcze jedno pytanie. Powiedzcie na jakich protokolach byliscie i jakie leki w jakich dawkach bralyscie?
 
Ostatnia edycja:
ja chyba tez na dlugim (nikt nie mowil, ze na krotkim, a dlugi w tym szpitalu to standard) i przez tydzien bralam 150mil menopur, a od wczoraj 75 mil. plus organutran.
 
Lolitka, a jak myślisz - mogę sobię natamycynę zaaplikować na noc na te moje pieczenia i swędzenia? W ulotce napisano, że kobiety w ciąży mogą stosować.
 
Kochana

Powiem szczerze ze nie wiem.
Tak na logike, to chyba radzilabym sie powstrzymac - no chyba ze boli az za duzo wtedy wyjscia specjalnie nie ma

Jedno pytanie do Ciebie - dlaczego lekarz zmienil Ci lek (z puregonu na menop), podal jakies argumenty? No i z dawkami - mialam ryzyko przestymulowania, zmiejszali Ci dawke coby pecherzyki wolniej/mniej rosly i estradiol tak nie rosl - a tu nagle ci podwyzszyli razem z menopurem?

Wytlumaczyli to jakos?
 
reklama
Nic mi nie tłumaczył, dlaczego zmiania dawki i leku. Powiem szczerze że na tych wizytach byłam tak zestresowana, że sama o nic nie pytałam. I do tego byłam ciemna, jak tabaka w rowie. Teraz to ja bymsobie z tymi lekarzami mogła porozmawiać :)
 
Do góry