reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziękuje bardzo za wszystkie kciuki❤️❤️
Roznieś zycze samych dobrych wiadomości :)
@Justyska13 bedziesz dzwonic do kliniki, czy czekasz na ich telefon?
@Forget-me-not... wizyta o 16.30, wiec cały dzień czekania przede mna. Oby było warto:)
Ciesze się, ze już dotarła - spisała się ta nasza poczta;) Żeby tylko dobrze służyły:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A proga w dzien transferu jaki mialas bo ladne teraz jest???
IMG_20190524_094557.jpg
 
I leki tez trzeba brac w innym czasie niektore to nawet powinno sie brac nie wczesniej niz 4 godziny po
Ja bralam eutyrox sniadanie I o 9 razem progesteron estroferm I lutinus dopochwoowo kolejna.dawka o 15 I 21 tak lekarz mowilA kochane co mozna na bol gardla w ciazy?Slyszalam zr tantum verde w spray u?
 
Hej hej, my już po i wszystko z USG wyszło dobrze. Dzidzia ruchliwa i nie chciała współpracować dzięki czemu mieliśmy pół godziny pięknych widoków. Szykuje się drugi chlopak. [emoji64] Teraz tylko czekanie na wyniki z krwi [emoji1696]
Super gratulujeJuz plec a u mnie doktorek jeszcze nie postawil plci mowi ze to w 18 tygodniuJak usg dobrze, to mysle ze krew tylko formalnoscUrosla dzidzia od ostatniej wizyty?
 
Super gratulujeJuz plec a u mnie doktorek jeszcze nie postawil plci mowi ze to w 18 tygodniuJak usg dobrze, to mysle ze krew tylko formalnoscUrosla dzidzia od ostatniej wizyty?
Coś urosła, ale nawet nie spojrzałam ile, a dzidzia akurat tak ładnie się ułożyła, że widać ewidentnie było, że to chłopak. Ponoć z takiego materiału dziewczynki nie będzie [emoji1]
Wiem tylko, że dzidzia wielkościowo była na ostatni gwizdek do badania.
 
reklama
Coś urosła, ale nawet nie spojrzałam ile, a dzidzia akurat tak ładnie się ułożyła, że widać ewidentnie było, że to chłopak. Ponoć z takiego materiału dziewczynki nie będzie [emoji1]
Wiem tylko, że dzidzia wielkościowo była na ostatni gwizdek do badania.
Super wiadomosci ciesze sie bardzo, ja wizyta 12 czerwca dopiero
 
Do góry