reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie mam. Transfer 2. I zawsze 0 nic sie nie dzieje.
Też tak miałam, zrobiłam teoche badań z immunologi i wyszło, że mam mutacje genu MTHFR a1298c, za wysoki poziom homocusyeriny, komórek NK. Teraz walczę ze wszystkim i wrócę po moje ostatnie dzieciątko ❤️
Nie możesz się poddawać, wiem, że jest cieżko ale za jakiś czas jak już uda się (a każdej się uda tylko w innym czasie) to będziesz się cieszyć i sobie dziękować, że nie zrezygnowałaś ;* do boju :-) :)
 
reklama
W poniedziałek odczuwalam bol jaknokow jak przy owulacji a jeszcze rano miałam usg brzucha pod kontem kolki nerkowej wiec dr delikatnie musiala to robic bo widziala ze jajniki powiększone. To co się utrzymuje to jak tylko chce mi sie siku to musze od razu iść bo dlugo noe dam rady trzymać, a często chodze sikac bo dużo teraz pije do 3 litrow
Pij, pij :) nie dostaniesz hiperki :tak:
 
Też tak miałam, zrobiłam teoche badań z immunologi i wyszło, że mam mutacje genu MTHFR a1298c, za wysoki poziom homocusyeriny, komórek NK. Teraz walczę ze wszystkim i wrócę po moje ostatnie dzieciątko [emoji173]️
Nie możesz się poddawać, wiem, że jest cieżko ale za jakiś czas jak już uda się (a każdej się uda tylko w innym czasie) to będziesz się cieszyć i sobie dziękować, że nie zrezygnowałaś ;* do boju :-) :)

Po wynikach badań jakie otrzymałaś zalecenia?
Bo mnie te badania wlasnie czekają
 
W poniedziałek odczuwalam bol jaknokow jak przy owulacji a jeszcze rano miałam usg brzucha pod kontem kolki nerkowej wiec dr delikatnie musiala to robic bo widziala ze jajniki powiększone. To co się utrzymuje to jak tylko chce mi sie siku to musze od razu iść bo dlugo noe dam rady trzymać, a często chodze sikac bo dużo teraz pije do 3 litrow
Wszystko przede mną, ja mam punkcje w sobotę :/
 
Po wynikach badań jakie otrzymałaś zalecenia?
Bo mnie te badania wlasnie czekają
Najpierw zamieniłam kwas foliowy na metylowany i biore modulator homocystetiny (witaminy B6, B12) po niecałym miesiącu Homocysteina spadła z 9,6 na 5,6. Jutro dostanę informacje od mojej dr czy zmniejszyć dawkę ;)
Homocysteina może być podwyższona także przez przyjmowanie kwasu foliowego a powinno sie folianu :)
A co do komórek NK to biore narazie Metypred 16 mg i po 4 tygodniach (zostały mi jeszcze 3) mam sprawdzić ich poziom razem z cytokinami Th1, Th2 ;)
Więcej grzechów nie pamietam :-D
 
Kobietki w poniedziałek miałam transfer. We wtorek mąż był do 21 w pracy (musiał zostać bo coś się stało z jego kolegą, zawsze pracuje do 17) A córka tego dnia była taka maruda, cały czas rączki i rączki mimo, że już biega (ma prawie 15 miesięcy). Dziś byłam w Biedronce na zakupach bo jutro mam urodziny więc spodziewam się gości, niby nic ciężkiego nie Było ale same wiecie..no nie uważałam na siebie w ciągu tych dni. :-( I tu moje pytanie- czy jest tu mamusia, która też nie odpoczywala po transferze i mimo to się udało?? Kaszlu mnie myśli, że przez to może się nie udać:-(
 
reklama
Najpierw zamieniłam kwas foliowy na metylowany i biore modulator homocystetiny (witaminy B6, B12) po niecałym miesiącu Homocysteina spadła z 9,6 na 5,6. Jutro dostanę informacje od mojej dr czy zmniejszyć dawkę ;)
Homocysteina może być podwyższona także przez przyjmowanie kwasu foliowego a powinno sie folianu :)
A co do komórek NK to biore narazie Metypred 16 mg i po 4 tygodniach (zostały mi jeszcze 3) mam sprawdzić ich poziom razem z cytokinami Th1, Th2 ;)
Więcej grzechów nie pamietam :-D

Bardzooo mega Ci dziekuje za tak wyczerpująca odpowiedz
Mam nadzieje ze te badania pomogę w dalszym moim leczeniu i doczekaniu się maleństwa czego i Tobie życzę [emoji8]
Długo czekałaś na wyniki?
 
Do góry