reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej :) jakiś czas temu byłam tu u was :) przychodzę z pytaniem. Chodzi o to ze podjęłam decyzję o in vitro +ngs za granicą. Receptę na leki do stymulacji dostanę najprawdopodobniej na e-mail. W Polsce raczej nie będę mogła jej zrealizować. Myślicie ze jakiś nasz lekarz bez historii choroby będzie mógł wypisać mi te leki zalecone przez lekarza z innego państwa ?
I druga sprawa czy cesarskie cięcie może być przeciwwskazaniem do in vitro ? Chodzi o ta Blizne która została na macicy.
 
Aha i widząc ostatnie wpisy polecacie te witaminy prenatal uno. Czy możecie coś jeszcze polecić ? Coś dla kobiety i mężczyzny.za granicą polecają OvaBoost na jakość jajeczek
 
Tak mialam transfer 13 marca I na usg genetycznym wyszlo ze wg miesiaczki dzidzius jest wiekszy ☺ A jak to wyliczaja nie mam pojecia, termin porodu wg usg 3 grudnia mam☺ Wczoraj sie pochwalilam ze juz mi lepiej a dzisiaj rano musialam jechac mocz dac do badania to wymiotowalam I jestem tak spiaca ze nic sie nie chce
Biedna Ty jesteś z tymi wymiotami i samopoczuciem :( Dla mnie ciąża jest łaskawa i nie mam takich akcji ku mojemu zaskoczeniu, a nie jestem już jakaś mloda.
Ja mam termin na 5 grudnia, ale z wyliczeń lekarza w kalendarzu, nie z usg. Zapowiada się na to, że u mnie kolejny „strzelec” się urodzi :D (mąż i córki są z końca listopada). No wszyscy u mnie urodzili się pod koniec listopada ;)
 
Zastanawiam się czy to w ogóle możliwe,żeby po transferze nie wsłuchiwać się tak w siebie i nie myśleć o tym tak często? To mój 4 transfer wiec niby powinnam się już trochę wyluzować i taki miałam zamiar a jednak po raz kolejny zaczęłam czytać co oznaczają pobolewania brzucha po transferze pomimo tego,że doskonale wiem,ze mogą oznaczać wszystko i nic. Czy Wy też ulegacie tym obsesjom za każdym razem czy tylko ja jestem taka nienormalna?
 
reklama
Do góry