reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
IMG_1209.JPG
 
Dokładnie. Jak się uda transfer przy takim mlynie to to będzie cud. Maz stwierdzil ze stabilizator zalozy sobie na noge by rodzina nie pytala czemu siedzimy. Zwariowal! Ta trzeba zyc normalnie tylko nie skakac jak wariat jal zawsze :rofl:;) haha

Jest to dobry pomyls[emoji23][emoji23][emoji23]
Ale lepiej bawic sie[emoji2][emoji2][emoji2]
 
Wydaje mi się że są zbyt duże wyrzuty insuliny po godzinie. Ja po badaniach Umówiłam sie do diabetologa i cos mi sie kojarzy ze ta drugawartość insuliny nie powinna być wyższa o 40% od pierwszej. Teraz biorę siofor 500 rano i wieczorem. Robiłam ostatnio badania i wyszło mi że mam idealne wyniki, oczywiście po lekach, ale również schudłam 9 kg więc może i to się do tego przyczyniło
 
A może to chodziło o 40 jednostek A nie %. Nie pamiętam dokładnie. To moje wyniki.
 

Załączniki

  • 15582119694563381416068776002883.jpg
    15582119694563381416068776002883.jpg
    940,9 KB · Wyświetleń: 53
  • 1558212000082888433933000833874.jpg
    1558212000082888433933000833874.jpg
    965,5 KB · Wyświetleń: 51
nie wiem jak interpretować kiedy wartości spadają, wygląda to na lekką hipoglikemię. Insulina też po godzinie powinna wzrosnąć, a po 2 spaść, ale u ciebie są to tak małe wyrzuty, że nie ma się czym przejmować raczej. Całość możesz próbowac troche wyregulowac dietą z niskim IG i regularnym spożywaniem posilków.
 
przy 1 transferze poszlam do lekarza ogolnego i mowie ze jestem pare dni przed transferem, pracuje w srodowisku gdzie codziennie moge zlapac angine przeziebienie itp od kogos, (tak jest) chce tego uniknac i prosze o l4. Bez slowa mi dal i zyczyl powodzenia... takze moze jesli nie chcesz aby bylo z kliniki to idz tego samego dnia do internisty i na pewno Ci nie odmowi... zwlaszcza jak powiesz ze czujesz sie oslabiona albo ze cos Cie zaczyna brac. Jak ludzki lekarz to zrozumie...
Jak poszlam do ogólnego i powiedziałam, że będę przystępować do in vitro, bylam zdenerwowana, mowilam o stresie w pracy i że to nie służy ani jednemu ani drugiemu i prosiłam o L4 to mi powiedział "ŻE SĄ INNE OSOBY CO PODCHODZĄ DO IN VITRO I TAK NIE PŁACZĄ JAK PANI"!!! dziękuję, zero zrozumienia, wypisal w koncu zwolnienie ale więcej do niego nie pójdę nawet z przeziebieniem :/
 
Potrzebuję opini od dziewczyn z Novum. Obecnie jestem po dwóch nieudanych cyklach w Invimed warszawa. Myślę nad zmianą kliniki na Novum i moje pytania : czy w Novum cala procedure prowadzi jeden lekarz? W invimed wszystko robil jeden, wizyty u jednego i to bylo ok. Plis o opinie.
Idz do kogos z tych lepszych, ja polecam naszego dr P. Z.amora albo dr W.ojewodzki. Oni prowadza procedure od poczatku do konca. Nie wiem jak z szefem, czy tez zajmujr sie wszystkim. Ale u niego sa chyba drozsze wizyty
 
reklama
Do góry