reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dziewczyny mam pytanie czy jest jeszcze jakiś lek który podają lekarze zamiast ovitrelle? Ile płaciłyście za ovitrelle? Chciałabym się zorientować cenowo i sprawdzić dostępność w aptekach. A że jutro dalej podroż pociągiem przez pola (może tym razem się nie zepsuje) to będę ograniczona transportowo i muszę poszukać w aptekach najbliżej dworca lub kliniki.
 
reklama
dziewczyny mam pytanie czy jest jeszcze jakiś lek który podają lekarze zamiast ovitrelle? Ile płaciłyście za ovitrelle? Chciałabym się zorientować cenowo i sprawdzić dostępność w aptekach. A że jutro dalej podroż pociągiem przez pola (może tym razem się nie zepsuje) to będę ograniczona transportowo i muszę poszukać w aptekach najbliżej dworca lub kliniki.

Ja raz mialam pregnyl i wydaje mi sie ze jest tanszy. Ovitrelle ok stowka
I polecam skorzystaj ze strony ktomalek (wyszukaj w google) zobaczysz gdzie jest dostepny
No i powodzenia jutro!!![emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
dziewczyny mam pytanie czy jest jeszcze jakiś lek który podają lekarze zamiast ovitrelle? Ile płaciłyście za ovitrelle? Chciałabym się zorientować cenowo i sprawdzić dostępność w aptekach. A że jutro dalej podroż pociągiem przez pola (może tym razem się nie zepsuje) to będę ograniczona transportowo i muszę poszukać w aptekach najbliżej dworca lub kliniki.
Ja za ovitrelle placilam roznie. Najtaniej 119 najwiecej 149- w tej samej aptece. Kobieta mowila, ze w roznych cenach dostaja z hurtowni.
 
Ja raz mialam pregnyl i wydaje mi sie ze jest tanszy. Ovitrelle ok stowka
I polecam skorzystaj ze strony ktomalek (wyszukaj w google) zobaczysz gdzie jest dostepny
No i powodzenia jutro!!![emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Ja za ovitrelle placilam roznie. Najtaniej 119 najwiecej 149- w tej samej aptece. Kobieta mowila, ze w roznych cenach dostaja z hurtowni.
:) Dzięki dziewczyny. @Dzoannna właśnie taki miałam zamiar by sprawdzić na kto ma lek dzięki
 
Ja pojechałam do Pasnika z wydawało mi się kompletem badań, ale pierwsze co to zlecił zrobienie jeszcze właśnie kirów i hla-c. Zależy czy chcesz, żeby powiedzmy wszystko było jasne już na pierwszej wizycie, czy wolisz poczekac, na to co zleci. Niestety te wszystkie badania do tanich nie należą. Ja na cały komplet badań do niego wydałam Ok 3tys. Wiec decyzja nie jest tu prosta.
A mogłabyś napisać jakie robiłaś badania? Co ci Pasnik zalecił?
 
dziewczyny mam pytanie czy jest jeszcze jakiś lek który podają lekarze zamiast ovitrelle? Ile płaciłyście za ovitrelle? Chciałabym się zorientować cenowo i sprawdzić dostępność w aptekach. A że jutro dalej podroż pociągiem przez pola (może tym razem się nie zepsuje) to będę ograniczona transportowo i muszę poszukać w aptekach najbliżej dworca lub kliniki.
Ja miałam pregnyl.
 
reklama
Do góry