reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny ja już po USG. Zrobiłam sobie jeszcze wczoraj betę i przyrost marny bo coś ok 30 paru %, więc male szanse na powodzenie, ale ku mojemu zdziwieniu (byłam pewna że będzie puste jajo), pojawił się zarodek i bijące serduszko, ale żeby nie było tak pięknie to ciąża wg USG nadal młodsza o ok tydzień od transferu no i serduszko bije słabo :sad:, lekarz zapisał mnie we wtorek na kolejną wizytę. Zobaczymy albo ruszy albo nie....mówił że to jakieś 50:50 szans.
 
Dziewczyny ja już po USG. Zrobiłam sobie jeszcze wczoraj betę i przyrost marny bo coś ok 30 paru %, więc male szanse na powodzenie, ale ku mojemu zdziwieniu (byłam pewna że będzie puste jajo), pojawił się zarodek i bijące serduszko, ale żeby nie było tak pięknie to ciąża wg USG nadal młodsza o ok tydzień od transferu no i serduszko bije słabo :sad:, lekarz zapisał mnie we wtorek na kolejną wizytę. Zobaczymy albo ruszy albo nie....mówił że to jakieś 50:50 szans.
Trzymam kciuki. Musi być dobrze ;)
 
A mogłabyś napisać jakie robiłaś badania? Co ci Pasnik zalecił?
Zanim do niego pojechałam moja lekarka zleciła mi zrobienie: test CBA, IMK, LCT, przeciwciała p/łożyskowe i p/plemnikowe, ANA 2 i 3, h.pylori, krzywa cukrowo-insulinowa. Paśnik zlecił Kiry, test na trombofilie, hla dla męża. Mi wyszło, ze mam podwyższone Nk, nieprawidłowości czynnika V R2 i PAI-1 (to te od trombofilii), No i bajzel w cytokinach. Twierdzi, ze muszę mieć szczepienia na te cytokiny i heparynę, ale to już po ewentualnym transferze. Ja szczepień się bardzo boje i cały czas się waham, czy je w ogole zrobic. Jeśli bede miała dużo zarodków (jak na mnie) to chyba podam jednego bez szczepień. Ale do tego jeszcze daleka droga.
 
Zanim do niego pojechałam moja lekarka zleciła mi zrobienie: test CBA, IMK, LCT, przeciwciała p/łożyskowe i p/plemnikowe, ANA 2 i 3, h.pylori, krzywa cukrowo-insulinowa. Paśnik zlecił Kiry, test na trombofilie, hla dla męża. Mi wyszło, ze mam podwyższone Nk, nieprawidłowości czynnika V R2 i PAI-1 (to te od trombofilii), No i bajzel w cytokinach. Twierdzi, ze muszę mieć szczepienia na te cytokiny i heparynę, ale to już po ewentualnym transferze. Ja szczepień się bardzo boje i cały czas się waham, czy je w ogole zrobic. Jeśli bede miała dużo zarodków (jak na mnie) to chyba podam jednego bez szczepień. Ale do tego jeszcze daleka droga.

A dlaczego boisz sie szczepien? Maja jakies skutki uboczne??
 
Dziewczyny ja już po USG. Zrobiłam sobie jeszcze wczoraj betę i przyrost marny bo coś ok 30 paru %, więc male szanse na powodzenie, ale ku mojemu zdziwieniu (byłam pewna że będzie puste jajo), pojawił się zarodek i bijące serduszko, ale żeby nie było tak pięknie to ciąża wg USG nadal młodsza o ok tydzień od transferu no i serduszko bije słabo :sad:, lekarz zapisał mnie we wtorek na kolejną wizytę. Zobaczymy albo ruszy albo nie....mówił że to jakieś 50:50 szans.

Przykro mi:(
Sama wiesz ze moze byc roznie.
Ale trzeba byc dobrej mysli, moze jeszcze wystartuje porzadnie! Tego Ci zycze[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
A dlaczego boisz sie szczepien? Maja jakies skutki uboczne??
Czytałam, ze mogą mieć różne skutki uboczne. Sam Paśnik mi tez o nich mówił trochę. To jest spora ingerencja w układ immunologiczny. Wiadomo, ze stymulacje to nie łykanie wit C, ale tu już mam jakieś wewnętrzne obawy. Do tego nie ukrywam dochodzą kwestie finansowe. To kolejne ponad 2 tys plus dojazdy. Mąż właśnie ma kiepsko z praca, druga stymulacja w ciągu prawie pół roku, tu wykończenie domu i zaczynam się zastanawiać, skąd na to wszystko brac pieniądze.
 
reklama
Do góry